Як розірвати з'єднання.

Інтернет- з'єднання - це ваш канал доступу до мережі інтернет. Воно може здійснюватися через модем, точку доступу до бездротового інтернету, а також за допомогою кабелю, підключеного до комп'ютера. Для того щоб розірвати інтернет- з'єднання швидко, досить скористатися одним із способів, наведених нижче.
Інструкція
1
У випадку, якщо ваш комп'ютер підключений до інтернету через модем, обесточьте його. Для цього або перезавантажте мережевий фільтр, до якого він підключений, або висмикніть шнур живлення модему з розетки або провід живлення з самого модему.
2
У випадку, якщо ви підключені до мережі інтернет по кабелю, досить висмикнути його з роз'єму в ноутбуці. Цей спосіб також діє, якщо вам необхідно відключити з'єднання , і ви використовуєте модем.
3
Якщо ви використовуєте gprs модем, від'єднайте пристрій, за допомогою якого ви здійснюєте вихід в мережу інтернет - мобільний телефон, або карту з вставленої сім-картою. Ви можете як безпечно витягти пристрій, так і просто висмикнути його.
4
При використанні бездротового з'єднання, вимкніть адаптер, або відключіть роутер, який забезпечує зв'язок з інтернетом.
5
У всіх вищенаведених випадках універсальним методом є програмний розрив з'єднання. Для цього натисніть на "Пуск", після чого перейдіть в меню "Панель управління". Знайдіть поточне підключення і натисніть на кнопку "відключити", дочекайтеся дії команди.