Як розрізати зображення. розрізати картинку онлайн.

Більшість користувачів звикли в разі необхідності виконати обробку зображення звертатися до горезвісного «фотошопу». Але не кожному під силу освоїти цей складний графічний редактор, і вже тим більше не кожен зможе дозволити його собі купити. Між тим є й інші засоби, за допомогою яких можна швидко і без зусиль виконати необхідну коригування знімка і, зокрема, розрізати зображення на кілька частин.
Інструкція
1
У наш час все цінують час і бажають отримати результат максимально швидко. Саме тому в мережі можна зустріти безліч онлайн-сервісів, що дозволяють виконати практично будь-яку роботу без установки додаткового софта і придбання додаткових навичок. Якщо вам потрібно розрізати зображення на кілька частин, скористайтеся спеціально розробленим для цих цілей ресурсом.
2
Перейдіть за адресою www.html-kit.com/e/is.cgi і натисніть кнопку Select New Image, щоб вибрати картинку на своєму комп'ютері. Натисніть кнопку Start і дочекайтеся, поки завантажений файл з'явиться на сторінці. Після цього можна приступити до налаштувань.
3
Для полів Rows і Columns встановіть необхідні цифрові значення. Таким чином ви вкажіть кількість рядів і стовпців, визначивши тим самим потрібну кількість фрагментів зображення. В поле Convert to ви зможете змінити формат кінцевих файлів: JPG, PNG, GIF. В поле Number of colors виберіть пункт Truecolor (highest), щоб домогтися максимальної якості колірної гами.
4
Зберегти зміни можна, натиснувши кнопку Process. Через кілька секунд у вікні попереднього ви зможете побачити як буде розрізано ваше зображення і, якщо вам захочеться щось змінити, встановіть нові значення і знову натисніть кнопку Process. Завершити роботу можна натисканням кнопки Download. Архівний файл з вашим зображення м, розрізаним на фрагменти, буде тут же завантажений на ваш комп'ютер.