Як знайти постачальників одягу.

Власний магазин одягу або навіть невелика мережа таких магазинів - саме те, з чого починають свій бізнес багато підприємців. Ця сфера діяльності приваблює своєю уявною простотою. Водночас багато хто забуває про те, що конкуренція в цій сфері дуже висока і в більшості міст ринок одягу є сформованим. Успішно конкурувати тут допоможуть два основні фактори: низькі ціни і хороший товар. Тому одним з головних питань при відкритті магазину одягу є пошук постачальника.
Інструкція
1
Почати пошук постачальників одягу можна з вивчення численних інтернет-каталогів. Не виходячи з дому, ви зможете познайомитися з десятками різних фірм, що пропонують оптові поставки одягу . На цьому етапі варто визначитися з напрямком і концептом вашого майбутнього магазину: дитячий, молодіжний, жіночий, для всієї сім'ї і т.д. Крім того, в інтернеті ви виберете торгові марки, що влаштовують вас рівнем цін і різноманітністю колекцій.
2
Також при пошуку постачальників одягу ефективним є відвідування тематичних виставок. Вигідним відзнакою виставок від інтернет-каталогів є те, що тут ви можете особисто оцінити якість пропонованого товару, а також задати ваші запитання представникам фірми-постачальника.
3
Після того як ви визначили для себе кілька варіантів постачальників, відвідайте особисто вибрані вами фірми. Так ви зможете детально ознайомитися з деталями майбутнього контракту, термінами поставок, способами і термінами оплати, а також іншими важливими умовами поставки одягу .
4
Пошук і вибір постачальника одягу - один з найважливіших етапів відкриття нового магазину, тому підходите до цього питання з усією ретельністю і серйозністю, адже від цього значною мірою залежить успіх майбутнього підприємства.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-tWl8W3Zp6g