Як реалізувати книги.

З настанням ери інтернету та інформаційних технологій, книги аж ніяк не стали «мертвим вантажем» на прилавках магазинів. Це лише дало їм додатковий стимул до зростання і розвитку. Залежно від призначення, книги купують в різних цілях - хтось тому, що викладену в книзі інформацію неможливо знайти в мережі інтернет, а хтось тому, що справжнє задоволення бачить в читанні саме паперової версії, а не електронною.
Інструкція
1
Якщо у вас є запас літератури, оцініть її призначення і потенційну цінність. З рівним успіхом книга може бути як раритетним представником розважального жанру, так і навчальним матеріалом, або антикварним виданням. Оцініть ступінь зношеності книг, а також їх потенційну цільову аудиторію.
2
Рекламуйте книги в мережі інтернет. Спираючись на те, якому віку і з якою метою може бути цікава та чи інша книга, зробіть висновок про пошук цільової аудиторії саме в тому місці, де з найбільшою ймовірністю вона може перебувати. Розміщуйте оголошення на тематичних форумах, а також в газетах та інших друкованих виданнях.
3
Соціальні мережі можуть допомогти вам реалізувати як рарітние книги , так і стандартні. Досить зробити невелику знижку. Відкрийте групу, присвячену книгам, прикладіть фотографії та короткий виклад кожної книги . Пам'ятайте про те, що чим краще ви рекламуєте книгу в мережі, тим більше ймовірність, що у вас її куплять. Намагайтеся шукати учасників зі свого регіону, щоб спростити процес купівлі-продажу.