Як роздрукувати обкладинку.

Напевно, кожен з вас час від часу записує на компакт-диски та DVD-диски ігри, фільми, музику та будь-які інші дані. Зазвичай такі диски підписуються і розміщуються в кейсах, боксах або паперових конвертах, проте іноді вам хочеться зробити для фільму або гри справжню повноцінну обкладинку , як на купленому в магазині диску. Це можливо, якщо у вас є Adobe Photoshop і кольоровий принтер.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть Фотошоп, запустіть його, а потім виберіть в меню «Файл» пункт «Відкрити». Відкриється провідник. У ньому необхідно знайти зображення, яке ви хочете роздрукувати в якості майбутньої обкладинки.
2
Якщо у зображення неправильна орієнтація, відкрийте меню Image і виберіть опцію Rotate canvas. Поверніть зображення на 90 градусів за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки (CW/CCW).
3
Змінивши орієнтацію зображення на вертикальну, щоб роздруковану обкладинку в форматі А4 можна було скласти навпіл і вставити в коробочку, подкорректируйте кольору, насиченість і яскравість зображення, а потім натисніть меню «Файл» і виберіть опцію «Перегляд і друк».
4
Встановіть правильні розміри друкованого аркуша, щоб ваша обкладинка відповідала розмірам коробочки для диска, в якому ви збираєтеся його зберігати. Наприклад, якщо ви друкуєте обкладинку для DVD-формату, встановіть для друку висоту в 27,2 см, а ширину в 18,5 см.
5
Натисніть «Друк» і роздрукуйте лист з обкладинкою. Ножицями акуратно подрежьте краю, зріжте зайве, а потім зігніть обкладинку навпіл і вставте її в коробочку.
6
Точно так само ви можете надрукувати не тільки подвійну, а й одинарну обкладинку . Встановивши інші розміри зображення для друку, ви можете надрукувати як обкладинку для DVD-диска, так і обкладинку , підходящу для стандартного смарт-боксу для компакт-дисків.