Як роздрукувати на принтері сторінку. Як надрукувати на принтері сторінку з моніторарсінтернета.

Іноді інформація, знайдена в інтернеті, буває настільки важливою і корисною, що люди відчувають потребу зберегти її в оффлайн-режимі для подальшого ознайомлення. Для цього можна просто зберегти веб- сторінку у себе на комп'ютері, а можна роздрукувати її, якщо інформацію з сайту потрібно носити з собою або показати комусь ще.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер, папір.
Інструкція
1
Зазвичай для простої роздруківки сторінки достатньо натиснути, перебуваючи в браузері на потрібній сторінці, поєднання клавіш Ctrl + P. Тим не менш, іноді сторінки роздруковуються некоректно через різних кодувань і HTML-таблиць і фреймів, завдяки яким текстові та графічні блоки під час друку зміщуються, і сторінка перестає бути читабельною.
2
Для того щоб роздрукувати сторінку саме в такому вигляді, в якому ви бачите її на екрані монітора, відкрийте меню «Файл» у своєму браузері (Internet Explorer8, Opera, Mozilla Firefox), а потім виберіть опцію «Друк».
3
У вікні клікніть на опцію «Параметри друку» або «Параметри сторінки», а потім відкрийте вікно попереднього перегляду майбутнього надрукованого аркуша. Попередній перегляд покаже вам, як при друку буде виглядати сторінка інтернет-сайту, а також ви зможете визначити, скільки паперу піде на роздруківку тієї чи іншої сторінки.
4
Натисніть «Друк» і вкажіть, які саме сторінки потрібно роздрукувати - або ви друкуєте всі сторінки цілком, або вказуєте певний діапазон сторінок.
5
Виконайте необхідні налаштування сторінки в настройках друку в браузері - налаштуйте поля, відступи, абзаци, а також налаштуйте книжкову або альбомну орієнтацію аркуша.
6
Попередній перегляд допоможе вам упевнитися, що при роздруківці інтернет-сторінка не розформують на нечитабельним блоки, і вам не доведеться потім збирати текст, який в безладді розподілився по різних сторінках.
Коли користувач мережі інтернет шукає якусь інформацію для того, щоб потім її роздрукувати, він стикається з деякими труднощами, а саме правильної роздруківкою потрібного матеріалу. Як правило, на друк виводиться вся інформація, що знаходиться на сторінці. Іноді потрібно надрукувати лише кілька пропозицій, але браузер охоче відправляє всю сторінку на друк.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word, будь-який інтернет-браузер.
Інструкція
1
З усіх способів друку інтернет-сторінки, можна виділити найпростіший. При створенні сайта для людей, веб-програміст створює кнопку «Версія для друку». Ця версія виключає можливість появи банерів та іншої реклами. Але останнім часом таких сайтів стає дуже мало.
2
Наступним способом буде друк виділеного тексту. Виділіть потрібний вам текст і натисніть меню «Файл» - виберіть пункт «Друк» - виберіть «Виділений фрагмент». Здавалося б, зараз браузер віддасть команду принтеру про друк тільки невеликого фрагмента, але цього, частіше за все, не трапляється. Тому, знову ж шукаємо інший, більш підходящий варіант.
3
Якщо на вашому комп'ютері інстальована програма Word, можна скопіювати необхідний текст і вставити його в текстовий файл. Для того щоб скопіювати виділений фрагмент статті, натисніть сполучення клавіш Ctrl + C або Ctrl + Ins. Для вставки тексту, натисніть сполучення клавіш Ctrl + V або Shift + Ins.