Як розширити будинок.

Кожен мріє про те, щоб зробити своє житло затишним, просторим і красивим, проте більшість типових квартир не відрізняються великими просторами. В непростій справі розширення простору житлового будинку вам на допомогу прийдуть деякі інтер'єрні виверти, що дозволяють візуально збільшити будинок, зробити його просторіше і більше, підтримуючи необхідний стиль і настрій, яким ви хочете наділити свою квартиру.
Інструкція
1
Вважається, що темні кольори зорово зменшують приміщення, а світлі розширюють. Однак ви можете поступити навпаки - зробіть в квартирі темну стелю, нагадує глибоке нічне небо. Це дозволить відчути гадану висоту приміщення - для такого ефекту ви можете використовувати глянцеві темні натяжні стелі.
2
Розширити будинку Шнее простір неможливо без грамотного освітлення. Продумайте джерела світла в своїй хаті - розробіть декілька груп освітлення, які даватимуть достатньо розсіяного і направленого світла у всіх кімнатах.
3
Розміщуйте на стелях плоскі світильники, які рівномірно розподіляють світло. Не ставте висячі і громіздкі люстри в невеликих кімнатах. Доброю ідеєю буде розташувати невеликі світильники по периметру підлоги або стелі.
4
Кути стін і меблів можна приховати вдалим фарбуванням або інтер'єрним декором. Округлені кути зорово збільшують простір.
5
На стелі створіть декор у вигляді незвичайних переплетених орнаментів - це поглиблює простір і створює ефект перспективи. Не використовуйте в інтер'єрі занадто великих і широких предметів - тонкі й довгі аксесуари збільшують приміщення і дають вам більше вільного місця.
6
Розміщуйте на стінах дзеркала - з їх допомогою можна візуально збільшити навіть маленьку кімнату.
7
Деякі стіни драпіруйте напівпрозорої сіткою з орнаментом, щоб стіна не сприймалася як суцільного перепони. Низька меблі і вбудовані шафи також допоможуть збільшити вільний простір у вашому будинку. Включіть в інтер'єр ажурні і ковані елементи.