Як прикрасити мангу.

Манга - популярний у всьому світі стиль японського малюнка, найчастіше використовуваний в коміксах, а також в знаменитому японському жанрі анімації. Манера малюнка в стилі манги легко впізнавана, але часто зображення з манга-коміксів є чорно-білими. А якщо вам хочеться побачити улюбленого персонажа в кольорі, скористайтеся програмою Adobe Photoshop і розфарбуйте зображення.
Інструкція
1
Відкрийте чорно-білу картинку в фотошопі, а потім створіть в відкритому документі новий шар, вибравши в меню Layer опцію Create new layer. Дайте шару будь-яку назву, а потім в палітрі кольорів виставте два кольори - основний вгорі і допоміжний внизу. Наприклад, встановіть в палітрі як квітів жовтий і світло-жовтий.
2
На панелі інструментів виберіть Brush Tool (інструмент кисті) і знайдіть кисть Rough Round Bristle в списку на екрані. Встановіть потрібний розмір кисті, наприклад, 100 пікселів. Переконайтеся, що ви перебуваєте на новому шарі, а не на шарі оригінального зображення і потім основним кольором зафарбуйте волосся персонажа манги.
3
Більш світлим відтінком того ж кольору зафарбуйте тіло персонажа. Зафарбовуйте області вільно, злегка заходячи за кордону контурів. Потім в палітрі шарів клікніть на стрілку біля поля Blend Mode і виберіть режим змішування Multiply.
4
Після цього створіть ще один шар і заповніть його цілком ще одним кольором, наприклад, червоним. Використовуйте інструмент Fill для заливки. Знову відкрийте режими змішування і встановіть значення Soft Light.
5
Створіть третій новий шар і ще одним кольором пензлем розфарбуйте деякі елементи манги. Нехай це будуть очі персонажа і якісь зовнішні аксесуари. Встановіть режим змішування шарів на Hue.
6
Створивши ще один шар, візьміть новий колір і додатково окрасьте деякі деталі малюнка, а режим змішування встановите на Lighten.
7
Продублируйте шар чорно-білого оригіналу зображення (Duplicate layer) і перетягніть його мишею на саму верхню строчку палітри шарів. Режим змішування змініть на Luminosity. Доопрацювати при необхідності ще деякі деталі малюнка. Розфарбована манга готова.