Як підключити антену автомобільну.

Автомобільні антени виконують безліч функцій. Вони приймають радіосигнали, служать засобом переговорів і навіть ловлять телевізійні канали. Для високої якості прийнятого сигналу вибирайте антену в залежності від технічних характеристик магнітоли.
Вам знадобиться
  • Дриль
  • Бокорізи
  • Викрутка хрестова
  • Изолента
Інструкція
1
Автомобільні антени бувають декількох видів - внутрісалонного, врізні, магнітні. Розрізняються і способи установки.
2
Внутрішньосалонна антена клеїться на лобове скло праворуч у верхньому куті. Знежирте скло. Залежно від обраної моделі антени, а вони бувають різної модифікації, наклейте на скло блок антени і вусики.
3
Розберіть праву стійку і простягніть по ній провід від антени до магнітоли. Провід під'єднаються в спеціальне гніздо для антенного проводу. Якщо антена активна, то підключіть два дроти. Мінусовій провід на корпус автомобіля, плюсової - на антенний вихід.
4
Врізне антена встановлюється на дах, крила або бампера автомобіля. Якщо антена встановлюється на дах, то в салоні необхідно частково розібрати обшивку стелі. На обраному місці установки висвердлюється отвір і наноситься герметик для захисту антени від вологи. Вставляється антена і затягується знизу на болтах або саморезах залежно від моделі антени. Провід простягніть до магнітоли по салону. Зазвичай, якщо антена встановлюється на крилі або бампері, провід протягується по порогу автомобіля. Для цього поріг попередньо розбирають.