Як вкоротити браслет на годиннику. Як правильно дивитися час на наручних годинниках.

Багато з нас, купивши або отримавши в подарунок наручний годинник, стикалися з проблемою невідповідності розміру руки і діаметра браслета . Не варто засмучуватися. Цю проблему легко усунути навіть у домашніх умовах. Слідуючи нижчеподаній інструкції, ви зможете зменшити стандартний металевий браслет для годинника.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до роботи, запасіться необхідними інструментами: плоскогубці, шило і невеликий жорсткий предмет з порожниною (наприклад, гайка). Також не забудьте звільнити робочу поверхню від сторонніх речей, інакше дрібні деталі браслета можуть загубитися під час роботи.
2
Починаємо роботу з браслетом. Як правило, металевий браслет для годинника складається з декількох частин і для того щоб його вкоротити, необхідно лише прибрати кілька цих частин. Прибираючи фрагменти браслета , пам'ятайте два правила. По-перше, якщо ви укорочуєте браслет більш ніж на одну складову частину, прибирати потрібно рівну кількість частин з кожного боку браслета , в іншому випадку застібка годин може заподіювати дискомфорт при носінні. По-друге, зверніть увагу, що не всі частини браслета однакові. Найчастіше, перші дві з них більше, тому починати вкорочувати краще з третьої частини браслета .
3
Отже, приберіть зайвий фрагмент браслета . Покладіть браслет на бік, під отвір між ланками браслета підкладіть гайку. З іншого боку браслета на шила видавіть шпильки, що скріплюють елемент браслета , який необхідно видалити. Як правило, щоб легше визначити напрям, в якому необхідно видавлювати шпильку, на зворотному боці браслета є стрілки. Повністю шпильку легко витягти за допомогою плоскогубців. Видаліть необхідну кількість фрагментів. Після цього можна приступати до складання браслета : просто з'єднайте з допомогою шпильки частини, що залишилися браслета . Укорочений браслет для годинника готовий.