Як зшити чохли в автомобіль. Як самостійно зшити чохли на автомобіль.

Чохли використовуються для оформлення інтер'єру автомобіля, але можуть виявитися і вкрай корисною річчю. Виготовити їх можна з синтетичних або натуральних тканин.

Для пошиття чохлів можна вибрати велюр, натуральну або штучну шкіру, гобелен, штучне хутро, плюш. Для того, щоб самостійно зшити чохли в автомобіль, слід правильно вибирати тканину. Натуральні тканини добре вбирають вологу, влітку не створюють «парниковий» ефект, а взимку не дають відчуття холоду. Але в той же час вони швидше зношуються і брудняться а після прання «сідають». Синтетика довговічніше, але вона погано вбирає вологу, на дотик може бути слизькою, а також має властивість електризуватися при терті.

Вітчизняні автомобільні заводи для виготовлення чохлів найчастіше використовують гобелен. Шкіряні чохли - задоволення дороге, а штучне хутро більш актуальний взимку, ніж влітку.

Щоб пошити чохли в автомобіль, потрібно попередньо зняти викрійку. Для цього використовують парникову плівку або звичайну газету. Газету треба докласти, закріпити голками, обвести маркером і вирізати. Не забудьте перевірити симетрію і при необхідності підрівняти викрійку. Під час розкроювання не забудьте залишити припуски на шви (по 1 см). Якщо використовується м'яка тканина, розкрій потрібно робити з двох полотен тканини - основний і матрацній. Зшивати виріб слід виворіт до вивороту. Підлокітник і підголовник зшиваються точно по формі. Якщо мається накладка на передньому сидінні в нижній частині, її потрібно зняти заздалегідь. Після цього на сидіння надівається чохол і притискається накладкою. Так чохол добре зафіксується в поперечному положенні.

Підлокітники на задніх сидіннях можуть бути на блискавці, це слід врахувати. Для автомобілів, у яких відкидаються спинки по частинах, універсальні чохли не підходять. У деяких моделей автомобілів подушки безпеки, розташовуються в торці спинок сидінь. Чохли в цьому випадку можуть стати перешкодою для розкриття бічних подушок, тому оббивку сидінь краще просто почистити, не змінюючи чохол.