Як перевірити монітор при покупці. перевірка матриці монітора.

При покупці монітора завжди присутня ймовірність наштовхнутися на заводський брак, при цьому не важливо, хто виробник монітора і де відбувається покупка . Перед покупкою монітор слід ретельно перевірити на наявність несправностей за допомогою візуального огляду та спеціалізованих програм.
Інструкція
1
Однією з безкоштовних програм для повноцінної перевірки LCD моніторів є програма TFT монітор тест. Програма є портативної, тобто не вимагає установки і може запускати з будь-якого носітеля.Запустіте програму і виберіть тест «Зафарбований екран». Під час тесту колір екрану буде послідовно і повністю зафарбовуватися в різні кольори. Якщо на екрані буде знайдений піксель, палаючий білим або чорним кольором при будь-якому кольорі екрану, це говорить про наявність дефектного піскселя.
2
Запустіть тест «Рухомий квадрат». Цей тест дозволити оцінити швидкість реакції матриці монітора , при цьому перевіряється наявність «хвоста» у квадрата.
3
Тести «Кола», «Візерунки», «Лінії» і «Сітка» допоможуть оцінити чіткість зображення при дозволах відмінних від стандартних.Также є можливість провести ряд менш значимих тестів, таких як читабельність дрібного тексту, рівномірність колірних переходів і т.д.