Як розташувати до себе клієнта. розташування клієнта до себе.

Уміння розташувати до собі клієнта, правильно вибудувати свою лінію поведінки - запорука успішних продажів товарів і послуг. Для цього необхідно викликати довіру клієнта і вибудувати позитивні відносини з ним. Довіра - основа для подальшого спілкування. Довірившись вам, клієнт здатний сприймати ваше вплив на себе: з інтересом вислухає вас, буде серйозно ставиться до ваших рекомендацій.
Інструкція
1
При першій зустрічі з клієнтом необхідно справити на нього гарне враження. Починайте зі знайомства - представтесь самі і дізнайтеся ім'я вашого клієнта. Назвавши клієнта на ім'я, зробіть йому два ненав'язливих компліменту. Не забувайте посміхнутися - ваша доброзичливість допоможе з перших хвилин розташувати до собі клієнта.
2
Проінформуйте клієнта про порядок роботи з ним, якщо ваш бізнес належить в сфері перукарських послуг. Навіть якщо клієнт має уявлення про час, який необхідно на забарвлення волосся або стрижку, йому буде приємно вашу уважне ставлення до нього.
3
Надаючи косметологічні послуги, поясніть черговість процедур та їх ефективність. При цьому зникне зайва тривожність клієнта, а ви розташуйте до собі клієнта, який захоче надалі користуватися вашими послугами.
4
В процесі надання послуг та з метою подальшого завоювання прихильності до собі клієнта, ненав'язливо поцікавтеся його захопленнями. Як правило, будь-яка людина із задоволення поспілкується з вами на приємну для нього тему.
5
Ваш клієнт обов'язково повинен бачити, що ви його уважно слухаєте. Для посилення такого враження використовуйте різні ствердні вигуки - "звичайно", "так", "так".
6
Обов'язково запам'ятайте уподобання клієнта. Коли він звернеться до вас повторно, йому буде приємно, що ви його пам'ятаєте.
7
Ніколи не залишайте без уваги телефонні дзвінки вашого клієнта. Уважно ставтеся до його побажань. І клієнт обов'язково прийде знову до вас. Пам'ятайте, що ви не зможете розташувати до собі клієнта, якщо у вас поганий настрій, ви невпевнені в собі , занадто категоричні.
8
В кінці надання послуги клієнту щиро подякуйте йому за те, що він звернувся саме до вас. Скажіть, що ви будете раді бачити його у своєму салоні.