Як купити автомобіль в Німеччині.

Те, що покупка вживаного автомобіля прямо пов'язана з деяким ризиком, оскільки цей автомобіль може стати причиною непередбачених витрат, витрати нервів і часу автовласника - ні для кого секретом не є.

Оскільки вітчизняний асортимент недостатньо широкий, є сенс поїхати в одну з країн Європи, наприклад, до Німеччини, щоб придбати транспортний засіб. Вважається, що купити автомобіль в Німеччині - правильне рішення. У цій країні великий вибір відносно дешевих авто, а враховуючи той факт, що вони експлуатувалися на дорогах високої якості, можна зробити висновок, що ці автомобілі знаходяться в хорошому стані.

Один з методів покупки автомобіля - відвідування авторинку. Вибравши який-небудь автомобіль, не нехтуйте тест-драйвом, перевірте авто. Досить-таки часто ви можете добитися знижки (приблизно 10%). Але німецькі авторинки працюють не так, як вітчизняні. В суботу на авторинках скорочений день, а в неділю - вихідний.

Альтернативним рішенням є покупка автомобіля через інтернет. Є німецькі сайти відповідної тематики з можливістю вибору російської інтерфейсу. Також можна придбати автомобіль у Німеччині в одному з автосалонів. Важливо врахувати, що автомобілі в салонах на 15-20% дорожче за ринкові, але, тим не менш, є можливість поторгуватися. Важливим фактором придбання автомобіля в салоні є зведення ризику покупки викраденого авто до нуля. Це явна перевага в порівнянні з покупкою машини на авторинку. Друга перевага - це повернення ПДВ на митниці за системою tax-free. В результаті вартість автомобіля наближається до ринкової ціни.

Щоб уникнути будь-якого ризику при купівлі автомобіля в Німеччині, слід перевірити наявність техогляду (TUV) і точність маркування авто (наявність і відповідність VIN-кодів), а також оглянути салон. Якщо в салоні машини тхне гниллю або болотом, швидше за все, автомобіль встиг побувати під водою під час потопу. На машину потрібно обов'язково оформити рахунок-фактуру або купчу. Також не забудьте попросити у продавця розписку.

Отримання транзитних номерів, реєстрація та страховка автомобіля обійдуться вам приблизно в 200 євро. Транзитні номери дійсні аж до дати закінчення дії страховки. При перетині німецько-польського кордону слід оформити декларацію Т2, надати брокеру папери на машину і заплатити близько 70 євро.