Як відключити майстер нового обладнання. Як зробити щоб майстер нового обладнання не давав запити.

Відкриття вікна майстра установки нового обладнання відбувається в разі підключення нового пристрою. Це означає, що майстер установки нового обладнання робить запит драйвера для цього пристрою. Але іноді майстер установки нового обладнання потрібно відключити, наприклад, якщо він запускається щоразу після перезавантаження операційної системи.
Інструкція
1
Вкажіть шлях до місця розташування необхідного драйвера. Для цього потрібно вийти в мережу інтернет і завантажити з сайту виробника встановлюваного обладнання останню версію драйвера.
2
Клацніть по вкладці «Драйвер» в діалоговому вікні пристрою «Властивості». Потім клікніть лівою клавішею мишки по кнопці «Видалити» і виконайте інструкції, вказані на сайті.
3
Відкриття вікна майстра установки нового обладнання також відбувається в разі підключення самоналагоджувальна пристрою, для якого немає драйверів на комп'ютері або відсутній цифровий підпис пакету драйверів. Для відключення запуску майстра додайте компоненти драйверів самонастроюваних пристроїв в конфігурацію середовища виконання установки або додайте драйвери в конфігурацію після розгортання середовища виконання.
4
В розгорнутому вікні середовища виконання підключіть самоналагоджувальна пристрій і скориставшись майстром установки нового обладнання , встановіть драйвер. Завдяки встановленню драйвера, вікно майстра установки нового обладнання виводитися не буде.
5
Якщо невідомо? яке обладнання буде під'єднуватися для відключення майстра установки нового обладнання , встановіть певне значення в реєстрі. Однак робити це потрібно обережно, оскільки існує ризик втрати сумісності і виникнення інших проблем.
6
Для відключення технології Plug and Play в Target Designer відкрийте конфігурацію і перевірте включення драйверів пристроїв, тільки тих, які встановлюватимуться в вбудовану систему. Решта видаліть.