Як промити друкуючі головки принтера.

Струменеві принтери, на відміну від лазерних, мають одну незручну особливість - після тривалого простою, якщо ви не використовуєте принтер деякий час, його друкують головки засихають, пристрій перестає функціонувати. Не варто відразу викидати принтер - засохлі друкують головки можна промити в сервісному центрі або вручну в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для того щоб промити головки принтера, придбайте в господарському магазині рідина для миття скла, що містить нашатирний спирт. Також вам буде потрібно чиста дистильована вода, яку можна придбати в аптеці або отримати після розморожування холодильника і проста медична вата.
2
Візьміть вимиту і суху пластмасову формочку, поліетиленовий пакет з замком або кришку для пластикової форми. Крім того, вам будуть потрібні одноразові шприци з голками на 10-20 мл і господарські серветки.
3
С каретки принтера зніміть друкувальну головку і прочистите її від старих чорнила, промокнув її всмоктуючої серветкою або туалетним папером. Промокайте дюзи головок доти, поки на серветці не залишиться слідів від чорнила. Візьміть нову серветку і змочіть в промивної рідини для стекол.
4
Акуратно, не натискаючи, протріть поверхню друкуючої головки , не зачіпаючи плату електричних контактів. Наберіть промивну рідину в шприц і через отвір голки на невеликій відстані промийте місця з рештою слідами чорнила. Знову промокніть головку серветкою. Якщо на голівці є знімні картриджі, закрийте парканні штуцера медичної ватою і рясно змочіть її в промивної рідини.
5
друкуюча головка поставте дюзами вниз в пластикову формочку і залийте теплою промивної рідиною. Рідина повинна бути на кілька міліметрів вище рівня дюз головки . Закрийте формочку герметичною кришкою або щільно закрийте поліетиленовим пакетом.
6
Через добу відкрийте форму, витягніть друкують головки і повторіть вищеописані дії, після чого повторно помістіть головки в рідину на добу. Перевіряйте готовність друкуючих головок до роботи за допомогою серветки - якщо на серветці не залишається чорнила, значить ви очистили друкують головки .
7
Наберіть чисту промивну рідину в шприц і остаточно промийте голівку від бруду і пилу. Промокніть дюзи серветкою, зніміть вату з забірних штуцерів і промокніть їх. Акуратно витріть друкувальну головку і просушіть її феном. Через півгодини заправте картридж і встановіть головку на своє місце в принтері.