Як розпакувати архів, якщо він пошкоджений. Як розпакувати пошкоджений архів.

Архівація - зручний спосіб зберігання і стиснення інформації, але коли вам необхідно скачати з інтернету важливий архів і розпакувати його, при розпакуванні можуть з'явитися помилки. Причини пошкодження архівів бувають різними - іноді архів некоректно скачується, а іноді його ушкоджують віруси. Не поспішайте впадати у відчай через безповоротно втрачених файлів. Навіть якщо архів не відкривається, ви можете спробувати відновити дані за допомогою архіватора WinRAR.
Інструкція
1
Клацніть правою клавішею миші на ушкодженому архіві і виберіть опцію «Витягнути файли». Відкриється вікно, в якому ви повинні вказати шлях для збереження файлів - залиште той шлях, який програма сама визначить, щоб витягти файли в поточну папку, в якій і знаходиться ваш пошкоджений архів.
2
У вікні вилучення поставте галочку у фрази «Залишити на диску пошкоджені файли». Натисніть ОК. Деякі файли в з'явилася на жорсткому диску папці ви відкрити не зможете, але більшу частину даних вдасться відновити.
3
Якщо ж ви хочете більш якісного відновлення архіву, під час архівації додайте до архіву інформацію для відновлення. Щоб зробити це, виберіть потрібні файли і папки, які ви хочете заархівувати і клікніть на них правою кнопкою миші.
4
Виберіть опцію «Додати в архів», а потім відзначте галочкою фразу «Додати інформацію для відновлення». Натисніть вкладку «Додатково» і встановіть відсоток інформації для відновлення - він повинен бути не менше 3%.
5
Натисніть ОК. Програма заархівуйте дані і після розпакування архіву, в разі його пошкодження, ви зможете відновити дані за допомогою WinRAR, вибравши в меню при розпакуванні відповідну опцію («Відновити пошкоджений архів»). В цьому випадку відновленню підлягають практично будь пошкоджені документи.