Як здавати в оренду гараж. Як правильно здати гараж в оренду.

Часто гараж з якихось причин не використовується власником і стоїть порожній. Деякі мріють його здати, щоб мати додатковий дохід. Здавати гараж необхідно правильно, щоб не виникло ніяких проблем.
Інструкція
1
В першу чергу слід знайти того, хто захоче гараж зняти. Для цього проведіть рекламну компанію в засобах масової інформації та розклейте оголошення в районі знаходження гараж а. В оголошенні слід вказати розмір гараж а, суму оренди і терміни оренди, тобто здаєте ви його тимчасово, постійно і т.д.
2
Після того як знайшовся той, хто готовий у вас знімати гараж складіть договір оренди і вкажіть у ньому всі умови найму, суму оплати, терміни; вкажіть, хто буде оплачувати використану електрику, терміни оренди, реквізити обох сторін і координати для зв'язку.
3
Договір оренди потрібно скласти в подвійному екземплярі, підписати обома сторонами і зберігати кожної зі сторін.
4
Якщо ви не берете суму за оренду вперед, то додатково потрібно вказати де, коли і як вам буде оплачуватися орендна плата.
5
При знаходженні в гараж е вашого майна його необхідно прибрати або закрити, особливо якщо ви зберігаєте щось цінне.
6
Але, просто здати гараж і отримати за нього орендну плату - це ще не все. За законом РФ будь-який дохід громадянина повинен обкладатися прибутковим податком. Якщо ви не хочете отримати величезний штраф і мати справу з законом, зверніться до податкової інспекції і уявіть повідомлення, що ви здаєте гараж і маєте певну суму доходу від його оренди. Прикладіть копію договору оренди. Вам будуть нараховувати прибутковий податок у розмірі 13% від вартості оренди гараж а.
7
Щорічно ви повинні будете відвідувати податкові органи і заповнювати декларацію про доходи.
8
Якщо ви здасте гараж на законних підставах, надалі у вас не виникне жодних проблем.
Якщо з якихось причин у вас коштує вільний гараж , його можна здати в оренду. Здача гараж а може принести невелике поповнення сімейного бюджету, тому можете приступити до пошуку потенційного орендаря. Але не поспішайте здавати нерухомість першому зустрічному і взагалі будьте обережні, при здачі гараж а можуть виникнути проблеми і неприємні ситуації.
Інструкція
1
Перш ніж дати оголошення в газету або розвішувати їх в окрузі, приберіть з гараж а всі цінні речі. Також очистіть приміщення від всякого мотлоху та іншого сміття. Неохайні гараж і не дуже-то залучають автомобілістів з новими і дорогими машинами, а старі автомобілі люди звикли залишати під вікном власного будинку.
2
Після того, як знайшовся орендар, обговоріть суму і термін здачі гараж а, а також умови і день оплати. Не забудьте скласти і договір оренди, він застрахує вас від неприємних випадків, адже з ним, в крайньому випадку, можна звернутися в суд або поліцію. У вас повинно бути дві копії договору, один у вас, другий у орендаря.
3
Подайте заяву в податкову про те, що ви здаєте гараж . Обходити закон дуже небезпечно, якщо податкова інспекція виявить факт здачі гараж а, а при цьому не надходять відрахування з прибутку, у вас можуть виникнути великі проблеми з величезними штрафами. Ви повинні оплачувати 13% від суми, яку ви отримуєте за здачу гараж а. Раз на рік вам доведеться відвідувати податкову і здавати декларацію про доходи.
4
Слідкуйте за станом приміщення, вчасно стягуйте орендну плату. Якщо гроші затримують, вирішуйте це в приватному порядку. Не завжди людина просто відмовляється платити, іноді на це є вагомі підстави такі, як затримка заробітної плати та інші непередбачені ситуації.