Як купити машину в кредит.

Визначившись з маркою автомобіля, необхідно вибрати той салон, в якому є власна сервісна база, так як машина повинна пройти передпродажну підготовку (а згодом вона буде проходити там технічне обслуговування).

Звичайно, можна купити автомобіль в кредит в салоні, мають власними автосервісом, однак це незабаром доставить вам деякі незручності. Крім того, потрібно дізнатися, як обраний вами салон себе зарекомендував, чи займаються його представники реєстрацією автомобілів в ДАІ, не нав'язується Чи клієнтам примусове страхування машини.

Якщо ви вже вибрали відповідний салон, слід узяти чек і йти в банк для отримання кредиту. Отримавши рахунок на автомобіль, ви переконаєтеся, що в ньому вже все враховано. Важливо правильно вибрати банк, який допоможе купити машину в кредит. Подавати документи, щоб отримати кредит, можна і потрібно відразу в кілька банків. Не кожен банк захоче вам видати кредит, тому підготуйте відразу десять або двадцять пакетів документів. В пакет входять: ксерокопія паспорта, довідка з місця роботи про ваші доходи, ідентифікаційний код і рахунок на автомобіль.

Як тільки ви зберете потрібні документи, відвідайте вибрані банки і візьміть у них анкету позичальника. У кожному банку своя форма анкет, тому беріть всі анкети і йдіть додому, щоб в спокійній обстановці відповісти на всі питання. Якщо вам запропонують заповнити анкету безпосередньо в банку, відмовтеся. Заповнюючи анкету в банку, ви можете наробити помилок, а це зменшує ваші шанси на отримання кредиту. Тому забирайте її додому під будь-яким приводом. Можете послатися на те, що поспішайте на роботу.

Коли заповніть анкету та понесете її в банк, не забудьте одягнутися стильно: на зовнішній вигляд клієнта там звертають особливу увагу. У банку вам будуть задавати численні запитання - ви повинні відповідати на них чітко, без запинок. В цілому ж за три дні ви встигнете подати заяви більш ніж у двадцять банків. Потім потрібно набратися терпіння і чекати. Через кілька днів співробітники банку повідомлять вам, готові вони видати кредит чи ні. Крім того, вам можуть зателефонувати з банку і сказати, що вже готові видати кредит, але вам потрібно прийти до них для уточнення деякої інформації. Під час відвідування банку попросіть пред'явити вам зразок договору і тарифи. Краще взяти з собою один з примірників договору для того, щоб його вивчив людина з економічною освітою. Якщо ви вирішили обійтися без сторонньої допомоги і хочете без проблем отримати гроші, щоб купити автомобіль в кредит, уважно читайте договір. Краще читайте вголос (бажано, щоб з вами був хоча б хтось із близьких родичів або друзів). Особливу увагу приділяйте пунктам, в яких йдеться про ваших зобов'язаннях.