Як зробити цукеркове дерево. Як зробити дерево з цукерок.

Найоригінальнішим подарунком для любительок солодощів буде букет або композиція з цукерок. Такий подарунок не тільки приверне увагу, але і принесе задоволення від з'їдених солодощів. Для складання композицій можна використовувати карамельки, шоколадні цукерки різних форм.
Вам знадобиться
  • - квітковий горщик невеликого розміру;
  • - оазис;
  • - різна пакувальний папір;
  • - шпажки;
  • - клей ПВА;
  • - ножиці;
  • - скотч.
Інструкція
1
Квітковий горщик обклейте листом пакувальної папером. Край упаковки заклейте скотчем.
2
Виріжте оазис потрібної форми і розміру. Вставте його в горщик, причому оазис повинен щільно прилягати до горщика. Також виріжте оазис у формі невеликого кулі - це буде основа дерева.
3
Пакувальну папір потрібно нарізати невеликими квадратами.
4
Складіть кілька аркушів кольорових квадратів разом. По центру зробіть отвір і вставте шпажку. Знизу замотайте скотчем - це буде декором для букета. Пакувальний папір розріжте на стрічки шириною до 1 см.
5
Візьміть цукерки і загорніть їх в пакувальний папір.
6
Насадите цукерку на дерев'яну шпажку. Шпажки обмотайте стрічкою. Кінчик стрічки заклейте скотчем.
7
Візьміть приготовлені конвертики для декору, упаковані цукерки і починайте насаджувати на круглий оазис. Весь оазис повинен бути заповнений.
8
Готовий цукерковий оазис надіньте на три шпажки. Ці шпажки заздалегідь обмотайте між собою скотчем. Все це встановіть в горщик.
9
Зверху горщик прикрасьте також цукерками. Прив'яжіть красивий бант. І ось ексклюзивний солодкий подарунок готовий!
Будь-який захід, як для дорослих, так і для дітей, можна обіграти різними сюрпризних моментами. Жодне свято не обходиться без цукерок . Але одна справа, коли солодощі запропоновані в традиційному варіанті і абсолютно по-іншому виглядають ласощі у вигляді оригінально виготовлених « цукерок вих дерев». Можна зробити дерево з цукерок , наприклад, у вигляді ялинки.
Вам знадобиться
  • пластикова пляшка, скотч, пакувальна стрічка, степлер, ножиці, цукерки
Інструкція
1
Щоб зробити дерево з цукерок великого розміру, буде потрібно велика пластикова пляшка на 1 літр. Можна виготовити цукерок ную ялинку поменше, і для цієї мети підійде пляшка на 0,5 літра. В ідеалі, бажано знайти пляшку у вигляді конуса. Цукерки повинні бути в обгортках, причому солодощі можуть бути як поодинокі, так і в різноманітних пакетиках. Пластикову пляшку бажано залишити повної, так як це додасть дереву стійкість.
2
Візьміть приготовлені цукерок и і розкладіть їх у тому порядку, в якому вони повинні розташовуватися. Можна зробити яруси по квітам обгорток (синій, червоний, жовтий і т.д.) або розташувати цукерок и хаотично.
3
Для визначення приблизної довжини обмотайте по спіралі пакувальну стрічку так, щоб кожний наступний виток знаходився від попереднього на відстані приблизно 5 см. Відріжте отриманий фрагмент, але з запасом в 30-50 см. Це робиться на випадок, якщо відстань між витками місцями вийдуть менше.
4
Потім по черзі беріть солодощі і кріпіть їх за край фантика по всій довжині стрічки через 1-2 см за допомогою степлера. В результаті вийде довгий ланцюжок з цукерок .
5
Тепер один край стрічки з цукерок ами закріпіть скотчем внизу пляшки ( цукерок и повинні звисати вниз) і обережно притримуючи весь ланцюжок, обертайте її навколо пляшки з одночасним приклеюванням скотчем по всій довжині. Продовжуйте виконувати спіральні витки до самого верху, на якому закріпіть край смачною гірлянди. У підсумку вийде елочка, гілки якої складаються з цукерок .
6
Верхівку прикрасьте пакувальної стрічкою у вигляді банта і, звисаючих серпантинів, які виконуються різким рухом леза ножиць уздовж стрічки. Також можете придумати додаткові прикраси: зірочки, квіточки, намиста, цукерок ти й т.д.
7
Щоб зробити дерево з цукерок , буде потрібно якийсь час, але результат перевершить всі очікування. Незвичайне смачне дерево здивує будь-якого любителя солодощів.