Як роздрукувати слайди.

Microwoft Power Point - зручна і поширена програма, в якій можна робити багатофункціональні візуальні презентації. Проте в деяких випадках, коли немає можливості показати всім бажаючим презентацію на екрані комп'ютера, або необхідно зберегти презентацію для кожного глядача, слайди доводиться роздруковувати. Роздруковані слайди можуть послужити вашим глядачам і слухачам довідковим матеріалом, а також ви можете роздавати їх для того, щоб слухачі могли краще відстежувати інформацію з вашого виступу.
Інструкція
1
Для початку налаштуйте розмір слайдів, налаштуйте орієнтацію сторінки і встановіть номер першого слайда для друку. Відкрийте вкладку «Проектування» та викличте опцію «Параметри сторінки». В поле «Розмір слайдів» вкажіть розмір паперу для роздруківки.
2
Ви можете ввести свою ширину і висоту, а також налаштувати друк на прозорій плівці. Для завдання орієнтації слайдів виберіть в розділі «Орієнтація» групи «Слайди» книжкову або альбомну орієнтацію. Потім введіть потрібний номер сторінки, з якої треба почати друк, в поле «Нумерація слайдів».
3
Відкрийте вкладку «Файл» і в розділі «Печать» налаштуйте параметри для роздруківки. В поле «Копії» введіть кількість примірників презентації, які потрібно роздрукувати. В поле «Принтер» виберіть потрібний принтер, на якому ви будете друкувати презентацію.
4
Встановіть опцію "Надрукувати всі слайди », якщо вам потрібна печатка кожного слайда, або ж виберіть опцію «Надрукувати виділений фрагмент». Також ви можете вибрати опцію "Надрукувати поточний слайд».
5
Для друку слайдів з певними номерами виберіть опцію «Довільний діапазон» і впишіть номера слайдів для друку.
6
Відкрийте групу «Додаткові можливості», щоб налаштувати односторонню або двосторонню друк, а також налаштувати відображення слайдів у всю сторінку і налаштувати спосіб їх видачі.
7
Вибравши пункт «Обрамлення слайдів», ви зможете надрукувати навколо кожного слайда тонку рамку. Також встановіть опцію «Вмістити в розмір аркуша», щоб слайди автоматично підганялися під розмір вашої паперу для друку.