Як зробити подвійне фото.

Напевно ви час від часу стикалися з бажанням об'єднати різні фотографії , що не мають нічого спільного, в одне зображення - це може бути викликано бажанням створити красивий фотоколаж, рекламний банер, незвичайний графічний елемент для візуального оформлення веб-сторінки, і так далі. З'єднання в одному зображенні двох фотографій також дозволить вам створювати дружні листівки, формувати незвичайні пейзажі, і відкриє нові можливості в фотомонтаж.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі дві фотографії , з яких ви будете робити свій перший колаж. У вікні програми з'явиться два різних вікна, в кожному з яких перебуватиме своє фото. Клікніть на будь-яке вікно з однією з фотографій і виберіть на палітрі шарів опцію Dulpicate layer, щоб продублювати основний шар.
2
Потім перейдіть до другої фотографії і скопіюйте її на новий шар першої фотографії , щоб обидва зображення з'явилися в одному вікні. Тепер виберіть інструмент переміщення (Move Tool) і розмістіть фотографії на одному рівні, зсунувши їх один щодо одного.
3
Частково накладіть фотографії один на одного, так, щоб далі об'єднати їх в єдине зображення. Верхній шар виділіть і клікніть на опцію Add Layer Mask, щоб додати маску шару. Потім на панелі інструментів виберіть градієнтну заливку (Gradient tool) і встановіть параметри лінійного градієнта в режимі Normal, з переходом від потрібного вам кольору до прозорості.
4
Перейдіть до верхнього шару і клікніть на верхньому краї фотографії . Затисніть Shift і проведіть від крайнього кута верхньої картинки горизонтальну лінію до того місця, де приблизно закінчується бічний край нижньої картинки.
5
Ви побачите, як частину зображення зітреться, і у вас утворюється плавний перехід від однієї фотографії до іншої. Щоб перехід був більш різким, зробіть більш коротку лінію градієнта. Акуратно сумістите зображення і об'єднаєте шари.