Як встановити підкрилки на ваз. підкрилки ваз 2107 Як встановити.

Надмірна економія виробників автомобілів «десятого покоління» в м Тольятті, що виражається в установці Локарєв (підкрилки), що не забезпечують надійний захист від корозії поверхонь кузова та оперення, змушує власників проводити їх заміну тюнінговимі аналогами.
Вам знадобиться
  • - фігурна викрутка,
  • - гайковий ключ на 10 мм,
  • - гострий ніж
Інструкція
1
Перш ніж купувати новий комплект захисних підкрилки, уважно вивчіть і запам'ятайте розташування точок кріплення встановлених на автомобілі Локарєв.
2
Купувати слід комплект з аналогічним кріпленням - це полегшить роботу, пов'язану з установкою нових аксесуарів.
3
У тих випадках, коли не передбачається мийка колісних арок, старі підкрилки демонтуються і замінюються новими Локарєв. Для виконання даної процедури з автомобіля колеса не знімаються.
4
Установка аксесуарів спереду починається з монтажу стопорной пластини на підкрилок, потім він поміщається в нішу над колесом, і його зовнішній край вводиться в зачеплення з отбортовкой крила. Після чого навертаються дві гайки на шпильки, і закручуються чотири болта кріплення по місцях їхнього призначення. Якщо якась частина підкрилки недостатньо прилягає до кузова автомобіля, вона додатково кріпиться саморізами.
5
Установка підкрилок над колесами задньої осі здійснюється аналогічним способом.
Корисна порада
Для скорочення витрат часу використовуйте шуруповерт з насадками.