Як зробити зачес.

Зачіски з начосом були вкрай модною тенденцією в минулому десятилітті, і якщо на якийсь час вони втратили свою популярність серед жіночої половини населення, то сьогодні любов до таких зачіскам знову стає модним трендом. Якісно зроблений начісування здатний оригінально підкреслити вашу зовнішність, а також додати об'єм будь-яким волоссю.
Інструкція
1
Ретельно вимийте і висушіть волосся, підсушіть кінчики феном в піднесеному стані, а потім підготуйте гребінець з рідкими округлими зубцями для виділення пасм, які ви будете зачісувати . Начесиваете пасма, що знаходяться під верхнім шаром волосся - верхній шар товщиною в 1 см відокремте і заколіть.
2
Починайте начісувати нижні пасма акуратними рухами, поступово, починаючи від кінчиків, і не поспішаючи просуваючись до коріння в міру начесиванія пасом. Якщо у вас густі й важкі волосся, після зачесиванія кожного пасма збризніть її лаком-фіксатором.
3
Трохи причешіть волосся назад масажної м'якою щіткою, не роблячи різких рухів. Потім ретельно розчешіть верхній гладкий шар волосся, приховуючи сплутані і начесало пасма. Надайте зачісці форму, зафіксувавши її лаком.
4
Покладіть набік пишну чубок - вона відмінно доповнить ваш новий образ. Така зачіска підійде всім жінкам, крім тих, які відрізняються занадто вузьким і подовженим обличчям.
5
Для того щоб не зіпсувати волосся, ніколи не робіть начісування на тендітні мокре волосся, а також стежте, щоб на гребінці не залишалося вирваних пасом - правильний начісування не рве пасма волосся. Завжди наносите на волосся перед начосом пом'якшувальний бальзам.