Як розмістити оголошення про продаж в інтернеті.

Використання інтернету заслужено вважається ефективним інструментом продажів. Багато товарів користувачі шукають переважно в ньому. Продавцю ж це дає можливість розрекламувати свою пропозицію, не відходячи від комп'ютера, а нерідко, ще й безкоштовно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Складіть текст оголошення. Не забудьте вказати основні характеристики предмета продажу, його ціну (можна і не вказувати, але краще зазвичай реагують на ті, де ця інформація є), чи доречний торг, як і коли з вами можна связаться.Лучше починати з повного варіанту, набраного в електронному вигляді, як правило, в текстовому файлі. Можна відразу скласти кілька версій, але достатньо і скорочувати одну наявну в світлі вимог конкретного ресурсу. У кожному разі, один раз написаний текст забере у вас менше часу, ніж його складання заново для кожного сайту, дошки оголошень або форуму.
2
Залежно від предмета продажу визначте коло ресурсів, на яких будете розміщувати оголошення . В одних випадках оптимальна регіональна дошка оголошень або форум, в інших - галузевий портал, в третіх - ресурс, який об'єднує володарів хобі, і т. П. Намагайтеся віддавати перевагу найбільш відвідуваним і тим, де шукають саме ваш товар в цікавій для вас місцевості. В цьому випадку більше шансів, що пропозиція побачать саме ті, кому воно адресоване.
3
Якщо у вас ще немає реєстрації на вибраному ресурсі, пройдіть її. Як правило, це нескладна процедура, яку надійніше проходити вручну. Спам-роботів не вітають нігде.Лучше всього, коли аккаунт на ресурсі у вас вже є і ви проявляєте на ньому користувача активність не тільки в комерційних цілях. До таких відвідувачам адміністрація онлайн ресурсів зазвичай більш прихильною. Та й хороша репутація буде конкурентною перевагою.
4
Використовуючи інтерфейс онлайн ресурсу, вставте текст оголошення в призначене для нього поле або поля. Не забудьте заповнити всі поля, помічені як обов'язкові. Якщо ви розміщуєте свою пропозицію на форумі, заведіть тему в його відповідному розділі і сформулюйте в поле для теми характер угоди («продам») і що саме продаєте. Буде добре, якщо навколо вашої пропозиції розгориться дискусія. Відповіді на питання займуть деякий час, але тема буде знаходитися у верхніх рядках. А змістовні повідомлення завжди сприймаються краще, ніж порожні, єдина мета яких - перемістити тему в верхні рядки списку (так звані «апи»).
На сьогоднішній день існує багато сайтів, що дозволяють розмістити безкоштовно оголошення на будь-яку тему, наприклад, «Віддам кошенят» або «Продам квартиру». Подавати оголошення краще відразу на кілька сайтів, причому в список повинні потрапити спеціалізовані сайти (робота, нерухомість, авто), сайти вашого міста і великі федеральні портали з гарною відвідуваністю.
Інструкція
1
Створіть текстовий документ і напишіть в ньому оголошення та контактну інформацію. Це дозволить вам не витрачати зайвий час у майбутньому: потім ви звідси будете копіювати текст і вставляти на сайти.
2
Подайте оголошення на спеціалізовані сайти. Саме на такі сайти заходять ваші потенційні кліенти.Напрімер, якщо ви продаєте автомобіль, то розмістіть оголошення на сайтах: auto.ru, drom.ru, cars.ru, automania.ru.
3
Подайте оголошення на сайти вашого міста, адже вашою пропозицією швидше за все скористаються саме ті, хто живуть поруч. Наприклад, для Самари це 63.ru, для Єкатеринбурга E1.ru.
4
Подайте оголошення на великі федеральні сайти. У них, як правило, дуже велика відвідуваність і високі позиції в пошукових системах, тому ваша пропозиція побачить багато людей.Вот список основних порталів: irr.ru, avito.ru, sladno.ru, olx.ru.
5
На кожному сайті знайдіть пункт «Подати оголошення » і натисніть на нього. Введіть реєстраційні дані і текст оголошення. До вас на електронну поштову скриньку з усіх сайтів прийдуть повідомлення про розміщення та посилання на ваше оголошення . Також в таких листах зазвичай міститься інформація про те, яким чином ви можете редагувати оголошення , ваш логін і пароль для входу на сайт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RZaewZ0pWbM
Зверніть увагу
На більшості сайтів, щоб розмістити оголошення вам буде потрібно адресу електронної пошти, тому перевірте його працездатність.