Як зробити розрахунок електроенергії.

Питання, скільки платити за світло, кожен місяць встає перед усіма користувачами електроенергії . Для отримання відповіді потрібно знати, скільки кіловат-годин ви спожили з моменту останнього платежу, і помножити цю цифру на ціну кіловат-години.
Вам знадобиться
  • - лічильник споживання електроенергії;
  • - його свідчення на момент останньої оплати;
  • - ціна кіловат-години;
  • - калькулятор
Інструкція
1
Найпростішим і зручним способом можна назвати фіксацію показань електролічильника на момент чергової оплати на папері або в окремому файлі на домашньому компьютере.Можно і просто запам'ятовувати число спожитих кіловат-годин, але пам'ять в будь-який момент може підвести, так що записувати завжди надійніше.
2
Зніміть з лічильника поточні показання і відніміть з них одиницю, зафіксовану на момент попередньої оплати. В результаті ви отримаєте число кіловат-годин, яку спожили за оберіть період.Не забудьте записати і цю цифру. Вона стане в нагоді через місяць при наступному підрахунку.
3
Тепер число спожитих кіловат-годин помножте на ціну однієї кіловат-години. На екрані калькулятора ви побачите суму, яку повинні сплатити своєму постачальнику електроенергії .Наприклад, в Костромі з 1 січня 2011 року один кіловат-годину електроенергії став варто 2,75 р. Таким чином, якщо за місяць нагоріло 200 кіловат-годин, сплатити покладається 550 р.