Як написати листа Діду Морозу.

Багато маленькі діти вірять в існування Діда Мороза, і чекають, що в новорічну ніч він принесе і покладе під ялинку саме той подарунок, про який вони мріють. Тому ідея написати листа Діду Морозу нерідко приходить їм в голову - і це цілком закономірно, інакше як же Дід Мороз дізнається, які саме подарунки дитина бажає отримати на свято?

На жаль, дуже часто такі листи залишаються без відповіді - в цьому випадку батьки зазвичай говорять дітям, що Дід Мороз занадто зайнятий, щоб відповідати всім хлопцям на листи.

Але на самому ділі для того, щоб відправити лист Діду Морозу, і знати, що воно напевно потрапить до адресата, а можливо, навіть отримати на нього відповідь, досить просто правильно написати адресу. Вважається, що Дід Мороз живе в далекому місті на півночі Росії - Великому Устюзі. До речі, не так давно там навіть почали будівництво спеціальної будівлі пошти для того, щоб зберігати листи, адресовані Дідові Морозу. Щорічно в Великий Устюг приходить понад 300 тисяч листів, які виділені на нього. В общем-то, кращим часом для того, щоб написати листа Діду Морозу, є початок грудня, але перші листи починають приходити ще в листопаді. Дід мороз відповідає на листи, в Росії навіть існує розроблений управлінням Федеральної поштової служби спеціальний штемпель, тому листи від Діда Мороза важко сплутати з якимись іншими. Точна адреса Діда Мороза - 162390, Вологодська область, місто Великий Устюг «Будинок Діда Мороза». Оскільки Дід Мороз любить подарунки і увагу, не забудьте докласти до листа віршик чи малюнок - і тоді він Вам обов'язково відповість.

Якщо вашій дитині хочеться написати Санта-Клаусу - іноземному аналогу Діда Мороза - доведеться писати англійською, і відправити лист за адресою: Santa Claus, Joulupukin kamman. 96930 Napapuri. Rovaniemi, Finland.