Як продати автомобіль в інтернеті.

Будь-який власник чотириколісного транспорту рано чи пізно замислюється над тим, як вигідніше продати свій автомобіль.

Причини такого рішення можуть бути абсолютно різними, починаючи зі строкової потреби в готівкових коштах і закінчуючи продажем автомобіля з метою подальшої покупки більш сучасної моделі, що відповідає новим потребам автомобіліста. В даний час існує маса способів привернути увагу потенційних покупців до старих автомобілів. Традиційними методами були і залишаються оголошення в газетах, походи на авторинок, а також наклейка на задньому склі авто з номером телефону власника і написом «Продам». Однак найзручніший і сучасний спосіб продажу машини полягає в тому, щоб продати автомобіль в інтернеті.

Розглянемо цей метод докладніше. Основним завданням автовласника під час розміщення оголошення в мережі є охоплення найбільшої аудиторії користувачів, зацікавлених у купівлі автомобіля. Як правило, ці люди живуть на спеціалізованих форумах автомобілістів, сайтах- «барахолках» та інших ресурсах автомобільної тематики. Причому, на відміну від оголошень у засобах масової інформації, розміщення інформації про продаж в інтернеті в більшості випадків є абсолютно безкоштовним (при безсумнівно більшої ефективності цього способу).

Чому інтернет ефективніший? Відповідь проста: відвідувачі ресурсів автомобільної тематики найчастіше є особами, зацікавленими в покупці автомобіля, причому саме модель, запропонована вами, може виявитися найбільш підходящою. Також не варто скидати з рахунків високу швидкість появи і поширення інформації в інтернеті. Найпопулярніша газета з оголошеннями може друкуватися не частіше одного разу на день, тоді як оголошення в інтернеті можуть оновлюватися щохвилини.

Крім того, спілкуватися в мережі набагато зручніше - досить просто залишити пару своїх електронних адрес і чекати відгуку. Різні методи розміщення оголошень в інтернеті мають свої особливості. Наприклад, дошка оголошень протримає вашу інформацію на верхній позиції всього лише протягом декількох годин, потому які вона втратить свою свіжість і актуальність. Тому не варто обмежуватися одним оголошенням на одному ресурсі: слід поширювати його якомога частіше і на максимально можливій кількості сайтів. Можливості мережі як двигуна торгівлі практично безмежні, тому продати автомобіль в інтернеті не складе ніяких труднощів.

Продати автомобіль в інтернеті можна швидше і простіше, ніж традиційним способом. Якщо продаж авто не термінова, можна подавати оголошення про продаж безкоштовно, при урізаних термінах можна оплатити VIP-місця на найпопулярніших онлайн-дошках оголошень.

Переваги та недоліки

Для продажу автомобілів стали дуже популярні інтернет-оголошення, до того ж вони допомагають заощадити час і гроші. Вам не доведеться стояти на авторинках в очікуванні вашого покупця і оплачувати оголошення в спеціалізованих газетах і журналах. Все, що від вас вимагається, це заповнити оголошення на сайті з продажу автомобілів і чекати дзвінка від потенційного покупателя.Конечно же, при продажу автомобіля через інтернет теж є свої мінуси, але вони незначні. Вам в будь-якому випадку доведеться витрачати свій час на зустрічі з потенційними покупцями, тільки ви можете домовлятися про зручний для вас часу. В інтернеті також є ризик нарватися на перекупників чи шахраїв. Перш ніж зустрічатися з покупцем, не соромтеся задати йому всі ваші запитання.

Основні вимоги до оголошення

Для подачі оголошення в інтернеті, в першу чергу вам необхідно визначитися з віртуальної майданчиком продажу автомобілів. Вибирати їх необхідно по популярності і відвідуваності, від цього залежить, як швидко побачать ваше оголошення покупці і зреагують на него.Большінство інтернет-порталів дуже прості у використанні. Для початку вам необхідно зареєструватися на обраної інтернет-дошці. Далі заповнюєте свої контактні дані, з цим проблем бути не повинно. Найчастіше виникають труднощі зі складанням тексту самого оголошення про продаж. Вкажіть марку автомобіля, модель, рік випуску і вартість. Ця інформація є базовою, якою цікавляться покупці. Складніше визначитися з ціною. Для більш адекватної оцінки вартості необхідно зробити моніторинг оголошень з аналогічними пропозиціям. Оцініть, які є особливості у вашого автомобіля і за що можна трохи підвищити вартість. Можливо, це незвичайний тюнінг, колір автомобіля або ж ідеальний технічний стан. Але не переоцінюйте, завищена ціна відлякає потенційних покупців. Будь-який покупець вибирає товар очима. Зробіть якісні знімки вашого авто з різних ракурсів і додайте їх до оголошення. Природно, для успішного продажу автомобіль на фото повинен виблискувати від чистоти. В основному тексті оголошення вкажіть всі особливості вашого автомобіля. Це може бути пробіг, юридична історія, комплектація та інші. Не перестарайтеся і не перебільшуйте, правда все одно виявиться при першому огляді вашого автомобіля потенційним покупателем.Зная основні правила і секрети складання успішного оголошення, ви без зусиль зможете швидко і вигідно продати свій автомобіль. До речі, для покупки нового авто можна також скористатися інтернет-ресурсами.