Як розпізнати свою долю. по Який руці потрібно читати долю.

Розпізнати долю можна за знаками, які вона щедро нам посилає. Треба тільки уважніше ставитися до випадкових зустрічам, розмовам з незнайомцями і прислухатися до внутрішніх відчуттів.
Інструкція
1
Незнайомець. Ви вперше в житті зустрічаєте людину, яка вам розповідає про своє життя і побіжно згадує, як дана подія перевернуло його життя. Якщо ви на даний момент перебуваєте в сумнівах і не знаєте, як вчинити, хоча шосте відчуття вам підказує позитивний результат справи, то зверніть увагу на свого співрозмовника. Якщо його слова наповнені рішучості, його події побічно нагадують протягом вашого життя, і він ще дає вам поради від чистого серця, має бути ця зустріч вам уготовлена долею. Візьміть його поради на озброєння, і сміливо йдіть назустріч своїй долі. Також, якщо ви, замислившись, їдете в транспорті, і раптом чуєте виразно відповідь (нехай він прозвучав в розмові людей, що стоять по сусідству), то слід його запам'ятати і залежно від сказаного, вирішити - реалізовувати ваші плани в життя чи ні.
2
Зверніть увагу на дрібні події, які вас переслідують цілий день. Можливо, у вас не закривається вхідні двері, потім перед вашими очима їде потрібний автобус, став накрапати дощ, і вулиця виявилася безлюдною. Зверніть увагу на низку неприємностей, може вам не варто сьогодні виходити з дому чи їхати на цю зустріч? Доля вам підказує, що краще залишитися вдома. Чому б до неї не прислухатися? Часто буває, що всупереч негативним знакам, людина все одно приїжджає на зустріч, і виявляється обдуреним або незадоволеним результатом справи.
3
Розпізнати свою долю можна і за допомогою книги. Задайте подумки собі питання, а потім назвіть точну сторінку книги, порядковий номер абзацу та номер рядка. Так ви прочитаєте, можливо, завуальована відповідь на своє питання, але цю підказку ви отримали інтуїтивно, а значить, не слід її скидати з рахунків.