Як підключати виту пару.

Щоб підключити виту пару , використовують спеціальний роз'єм стандарту RG-45. Їх розрізняють залежно від кручений пари: бувають екрановані і неекрановані, зі спеціальними вставками для заправки проводів і без них, для одножильних і багатожильних кручених пар також існують різні роз'єми.
Інструкція
1
За допомогою пристрою для зачистки і обтиску кручених пар видаліть з кабелю зовнішню ізоляцію, на цьому пристрої є спеціальна область для зняття ізоляції як з плоского, так і з круглого кабелю. Для зачистки плоского кабелю його необхідно затиснути в області зачистки пристрою, потім різким ривком зняти ізоляцію. Для круглих кабелів краще зробити надріз круговими рухами, після чого вручну зняти ізоляцію.
2
Після того як кабель буде зачищений, необхідно розвести дроти в певному порядку, потім підрівняти їх довжину.
3
Вставте дроти кабелю в роз'єми і проведіть опрессовку.Еслі використовується роз'єм зі вставками, то спочатку надіньте на провідники кручений пари вставку, на одній з його сторін є прорізи, вони повинні бути звернені до корпусу роз'єму. Підрівняйте провідники з краєм вставки. Тепер помістіть вставку в корпус роз'єму до упору. Встановіть роз'єм в обтискний пристрій і натисніть до повного закриття пристрою.