Як збільшити швидкість інтернету мтс. Як прискорити безлімітний інтернет мтс на телефоні.

Є дві тарифні опції для підключення телефону МТС до інтернету - «БІТ» і «Суперб», які передбачають безлімітний доступ у всесвітню мережу за вигідною ціною. Однак і в тому, і в іншому випадку є обмеження швидкості інтернету.
Вам знадобиться
  • Телефон, підключений до МТС
Інструкція
1
Квоти трафіку на годину для опції «БІТ» становлять 5 Мбайт, а для опції «Суперб» - 15 Мбайт (потім швидкість зменшується до 64 Кбіт/с) .Квоти трафіку на добу - 70 Мбайт для опції «БІТ», 100 Мбайт для опції «Суперб» (після швидкість знижується до 16 Кбіт/с) .Для абонентів МТС , що вибрали тариф ULTRA, безлімітний інтернет з телефону надається без щомісячної плати в рамках опції «БІТ ULTRA», яка працює за принципом опції «БІТ».
2
При перевищенні сумарного обсягу отриманої і відправленої інформації швидкість інтернету знижується до 64 Кбіт/сек до кінця поточного години. У разі перевищення добового порога сумарного обсягу даних швидкість може бути обмежена до 16 Кбіт/сек до кінця поточної доби; в цьому випадку робота веб-сервісів може ускладнюватися.
3
Позбутися обмежень швидкості можна за допомогою «Турбо-кнопки» від МТС . Ця послуга може стати корисним доповненням до опцій «БІТ» і «Суперб»: на час дії «Турбо-кнопки» знімаються всі обмеження на обсяг трафіку і швидкість доступу в інтернет.Есть два варіанти підключення - «Турбо -кнопка 2 »(50 рублів за дві години використання) і« Турбо-кнопка 6 »(75 рублів за шість годин використання). Плата списується з рахунку клієнта МТС в момент підключення. При цьому обсяг трафіку не учітивается.Есть кілька варіантів підключення «Турбо-кнопки»: набрати на телефоні коротку команду («Турбо-кнопка 2» - * 111 * 622 #; «Турбо-кнопка 6» - * 111 * 626 #); відправити на номер 111 повідомлення («Турбо-кнопка 2» - текст 622; «Турбо-кнопка 6» - текст 626; підключитися за допомогою сервісу «Інтернет-помічник».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nT3rCn588gg
Зверніть увагу
З 1 липня 2011 годинні квоти опції «Суперб» зменшаться до 10 Мбайт на годину.
Корисна порада
«Турбо-кнопка 2» і «Турбо-кнопка 6» автоматично відключаються після використання протягом двох або шести годин відповідно. Повторно підключити "Турбо-кнопку" можна тільки після закінчення часу її роботи.