Як просушити телефон.

Майже у кожного володаря мобільним траплялося таке, що телефон падав у воду або сплески води потрапляли на нього. Що ж робити в таких ситуаціях? Адже вода, яка потрапляє всередину, може окислити мікросхему телефон а, а тоді він може відключиться вже назавжди.
Вам знадобиться
  • Фен.
Інструкція
1
Перш за все, після попадання води вам необхідно відразу ж відключити телефон , а не чекати коли він сам відключиться, навіть якщо ви вважаєте, що всередину телефон а вода не потрапила.
2
Далі зніміть всі аксесуари з телефон а, а саме: карту пам'яті, сім-карту, батарею. Потім слід протерти мобільний серветкою або сухим рушником.
3
Після цього візьміть фен і просушіть апарат на відстані приблизно 20 см протягом півгодини. Ні в якому разі не тримайте фен занадто близько до телефон у, так як це може привести до небажаних наслідків, таких як оплавлення елементів телефон а.
4
При сильному намоканні нутрощів телефон слід покласти задньою панеллю вгору біля кондиціонера або на пару днів в шафу між білизною. Ні в якому разі не кладіть намоклий телефон на гарячу поверхню, наприклад, на батарею.
5
Після всього зробленого подивіться уважно на дисплей вимкненого телефон а, якщо він не мутний і не має крапель води, то можна вставляти батарею на місце. Якщо ж вода залишилася, покладіть знову його на просушку за вищевказаною методу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що ні в якому разі не можна перегрівати телефон. Не намагайтеся висушити його на сонці або за допомогою потоку гарячого повітря. Кращий спосіб - покласти його в сухе, провітрюване місце.
Що впав в воду телефон - ще не привід задуматися про покупку нового. Більшість моделей мобільників можна успішно реанімувати після нетривалого їх знаходження під водою. Спробуємо розібратися в планових заходах з реабілітації мобільного помічника.
Інструкція
1
Навряд чи когось треба переконувати в тому, що чим довше телефон пробуде під водою, тим менше шансів його врятувати. Тут як з людиною, нахлебался води - чим її менше потрапило в легені, тим більше шансів відкачати нещасного. Якщо телефон буде довго перебувати під водою, то цілком ймовірно, що відбудеться замикання контактів і без втручання фахівців з сервісного центру йому не ожити. А от якщо ви упустили мобільник в воду і швидко його вийняли звідти, є надія, що це маленьке пригода вдасться швидко забути.
2
Отже, якщо у вас в руках мокрий телефон - вимкніть його негайно і вийміть акумуляторну батарею. Це допоможе запобігти замикання. Якщо ви на вулиці, покваптеся додому, де можна буде його висушити. Робити це найкраще побутовим феном, але ні в якому разі не промисловим термопистолетом, навіть якщо він завалявся у вашій коморі або у сусіда в гаражі - цим пристроєм можна в лічені секунди розплавити телефон .
3
Якщо ви вже вийняли батарейку, то і задня кришка мобільного теж знята і до внутрішньої частини телефон а відкрито невеликий доступ. Туди й слід спрямувати потік теплого повітря. А ще буде не зайвим відкрити всі наявні заглушки на корпусі мобільника, які прикривають роз'єми для зарядки, карти пам'яті і сім-карти, і гарненько просушити і ці отвори. Не забудьте і про акумулятор - подмімо на нього феном, приділивши особливу увагу контактній групі.
4
Не всі тримають вдома фен, і в ситуації, коли потрібно терміново висушити телефон , їм можна поспівчувати і порекомендувати спочатку продути телефон насосом для велосипеда, автомобіля або надувного матраца, а потім покласти мобільник на ганчірочку і помістити на батарею. Ці дії не так ефективні, як сушка феном, але можуть допомогти в крайньому випадку.
5
Просушивши телефон , дайте йому час-другой на те, щоб він «отямився», а потім зберіть його і користуйтеся. І будьте уважні в майбутньому, пам'ятаючи про те, що другий раз телефон можна і не врятувати.
Зверніть увагу
Вийміть сім-карту. Протріть її насухо і відкладіть в сторону. Висушіть телефон. Використовуйте рушник або серветки для важкодоступних місць.
Корисна порада
Іноді, для того щоб висушити телефон гарантовано, його кладуть в стопку сухої білизни, яке вбирає випаровує вологу. Існує й інший «народний» рада, як висушити телефон в найкоротші терміни - це закопати «мобільник» на кілька годин на рис, який славиться своїми абсорбирующими якостями.