Як розрізняти стилі.

В світі живуть люди з найрізноманітнішими характерами, схильні до різного способу життя, мають різні професії, захоплення, національні ознаки. Ці чинники визначають їх улюблений стиль одягу. Сьогодні існує величезна безліч стилів, і в них неважко заплутатися, проте їх можна поділити на декілька найбільш поширених образів, відповідних характеру людей.
Інструкція
1
В цілому манеру одягатися можна поділити на чотири основні стилі - це традиційний стиль, престижний, модний і оригінальний. Людина, що одягається в традиційній манері, не привертає до себе уваги і не виділяється на тлі інших людей, а також прагне відповідати суспільним нормам. Будьте готові до того, що людина, одягається традиційно, за загальноприйнятими стильовим нормам, буде достатньо стриманий у соціальному плані, і вкрай вибірково контактує з іншими людьми.
2
Інші люди воліють виділятися, набуваючи речі, що відрізняються дорожнечею, престижністю та фірмовими марками. Таким чином, люди намагаються продемонструвати іншим своє високе положення в суспільстві і матеріальний добробут. Їх основне бажання - самоствердитися і сформувати навколо себе певну громадську думку. Для них важливо виглядати дорого, вони приділяють багато уваги тому, що про них думають інші.
3
Люди, які віддають перевагу оригінальний стиль в одязі, прагнуть відрізнятися від оточуючих у всьому, вибираючи максимально екстравагантні речі та аксесуари, створюючи неповторні образи і привертаючи увагу інших людей. Такі люди не прагнуть купувати дорогу і фірмову річ - вони воліють надягати складні і незвичайні речі навіть тоді, коли вони дешеві, але при цьому можуть показати незвичайність їхнього характеру. Манера одягатися для таких людей - це джерело творчості і постійних змін.
4
Деякі люди женуться за модою, не звертаючи увагу на те, чи йде їм даний стиль, і чи подобається їм дана річ. Для них принципової є новизна і свіжість модних тенденцій. Подібні люди непостійні і мінливі, і їх стиль регулярно змінюється, в залежності від змін у світі моди.
5
Також серед популярних стилів можна виділити вечірній стиль. Для чоловіків це костюм з краваткою, а для жінок вечірнє або коктейльне плаття; діловий стиль, в якому як жінки, так і чоловіки, дотримуються дрес-код і носять елегантні офіційні костюми; повсякденний стиль, що мало відрізняється від традиційної манери одягатися, в якому найголовніше - це зручність речей; а також богемний і неформальний стилі , що притягають увагу до володаря і що говорять про його неординарності і нестандартності його мислення.