Як збільшити потужність двигуна.

Подібне питання виникає в голові майже у кожного автовласника. Але частіше, напевно, все-таки у тих, чий автомобіль вже подолав без ремонту не одну сотню тисяч кілометрів, і мотор машини порядком поизносился.
Вам знадобиться
  • - комплект запчастин для МД-тюнінгу
Інструкція
1
Найпростішою у виконанні і маловитратною за коштами технологією, спрямованою на відчутне підвищення потужності мотора, на думку більшості «кулібіних», є МД-тюнінг двигуна .
2
Застосування даної технології прекрасно зарекомендувало себе як на карбюраторних, так і на інжекторних двигуна х. Суть її полягає в тому, що пристрій, що встановлюється під карбюратор або дросельний вузол (іноді замість його), ущільнює потік повітря паливо-повітряної суміші, що надходить у всмоктуючий колектор.
3
Завдяки штучно створеним завихрень повітряної маси, паливо інтенсивно розпорошується в колекторі, створюючи мелкодисперсную бензинову суміш. Що в підсумку призводить до її кращому займанню і більш повному згорянню в робочому циліндрі двигуна .
4
Щоб форсувати двигун відповідно до технології МД-тюнінгу, достатньо придбати і встановити під карбюратором або дросельним вузлом відповідний пристрій.
5
Чи не вносячи зміни в роботу ключових систем двигуна , таких як, наприклад, перепрограмування електронного блоку управління, можна збільшити потужність мотора до 30 відсотків.