Як промити форсунки в двигуні.

Для очищення системи живлення від забруднень, що утворюються під час експлуатації автомобіля, хімічна промисловість розробила різні присадки до палива, які заливаються в бензобак перед заправкою машини на АЗС. Подібний метод дозволяє очистити всю систему подачі палива, нічого не знімаючи з двигуна, в тому числі і форсунок.
Вам знадобиться
  • - очищувач карбюратора - 1 аерозольна упаковка,
  • - гумова або силіконова трубка - 0,5 м,
  • - два відрізки ізольованого проводу - 2м,
  • - електричний роз'єм для форсунки,
  • - електролампочка 21 св. - 1 шт.,
  • - кнопковий вимикач - 1 шт.
Інструкція
1
Незважаючи на те що спосіб очищення системи живлення двигуна шляхом додавання присадок в паливо простий у застосуванні, дана технологія не здатна відновити працездатність форсунок в повній мірі.
2
Для більш якісного очищення форсунок їх треба демонтувати з двигуна і покласти в якусь ванночку, або іншу підходящу ємність.
3
В ході підготовки до процесу очищення до форсунки підключається електричний роз'єм з двома проводами, які з'єднані з акумулятором через лампочку і вимикач, включені в ланцюг послідовно.
4
Потім форсунка з'єднується за допомогою трубки з очищувачем карбюратора в аерозольній упаковці. До даного з'єднанню вимагається поставитися вельми прискіпливо, бо балон заправлений отруйна рідина під тиском (близько двох атмосфер) і зрив трубки вкрай небажаний і небезпечний для здоров'я.
5
Далі, нагнітаючи в форсунку очищувач карбюратора і періодично натискаючи на кнопку вимикача, імітуючи тим самим її роботу, проводиться очищення розпилювача форсунки .
6
Візуально переконавшись в тому, що на виході очищаемой деталі формується чітка струмінь, приступають до очищення наступної форсунки .
7
Очистивши розпилювачі всіх наявних форсунок, встановіть їх назад в двигун. Даний спосіб очищення пристроїв системи живлення вельми ефективний, він застосовується багатьма автомобілістами для самостійної очищення форсунок інжекторних двигунів.