Як розташувати меблі в спальні. Як розташувати креативно меблі в спальні.

Ви вирішили справити "реставрацію" вашої спальні, і повністю поміняти її зовнішній вигляд. Зайшли в будь-який магазин, очі почали розбігатися, і ви так і не вирішили, що саме вам потрібно. Звичайно, в залежності від потреб ці речі будуть відрізнятися, однак певний мінімум мати вдома життєво необхідно. Але виникає й інше питання - як розташувати меблі в спальні.
Інструкція
1
В першу чергу виберіть ліжко. Це, швидше за все, єдина річ в спальні, яка беззастережно має бути присутня і більш того, це єдиний обов'язковий атрибут, на якому можна економити. Від обраної вами ліжка залежатиме ваш настрій протягом майже всього дня. Те, з яким настроєм і відчуттям закінчите день, і те, як ви його почнете, залежить від неї.
2
Зверніть увагу, що не завжди сама м'яка ліжко - найзручніша. Краще за все не просто помацати її, а й, якщо в магазині є така можливість, полежати. Стереотип про те, що м'якше - краще, далеко не завжди себе виправдовує. Тому не варто вибирати ліжко по "перших відчуттях".
3
Підберіть необхідну меблі . Купіть просторий гардероб для вас і вашого партнера, краще всього, якщо він буде конструкцією шафа-купе - це економить місце і вони оригінальніші в зовнішньому вигляді. В одну з дверей шафи можна вставити довге дзеркало, щоб зранку не треба було бігти в ванну або в коридор, щоб подивитися на себе. Для різної дрібниці купите пару маленьких шафок. Якщо місця в спальні небагато, віддайте перевагу поличним варіантам шаф, а не моделям з ящиками, так як на полицю увійдуть набагато більш габаритні речі.
4
Придбайте дамський столик з полками для парфумерії та особистим манікюрним набором. Будь-яка жінка зрадіє своєму особистому "кабінету", де є все, для того щоб вона завжди була красивою і привабливою.