Як розібрати задню втулку.

Задній міст легкового автомобіля утримується від поздовжнього та бокового переміщень щодо кузова машини реактивними тягами. Тяги приєднані до кронштейнів корпусу моста і несучої частини кузова, тому будь люфт, що утворився в місцях зазначених сполук, може спричинити за собою дорожньо-транспортна пригода.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 19 мм,
  • - гайковий ключ на 17 мм,
  • - виколотка,
  • - молоток.
Інструкція
1
Завдяки оригінальному технологічному рішенню по конструкції кріплення реактивних тяг гумові втулки амортизують всі удари, що неминуче виникають під час руху автомобіля по дорогах з будь-яким покриттям. Простий на перший погляд вузол, але, скільки комфорту він привносить в управління машиною.
2
Тому поява будь-якого люфту в кріпленнях задніх втулок, усувається без зволікань. Необхідно завжди пам'ятати, що ненадійне кріплення задньої підвіски - причина багатьох аварій.
3
З метою заміни задньої втулки тяга демонтується з машини, яка попередньо розміщується на оглядовій ямі, естакаді або підйомнику.
4
Звільнена від кріплення тяга затискається на верстаті в слюсарних лещатах, після чого в першу чергу з неї молотком і вибивачем вибивається металева втулка, і вже потім викруткою з вушка тяги безжально витягується гумовий вкладиш, який по конфігурації нагадує два з'єднаних між собою усічених конуса.
5
Подальші дії по збірці машини здійснюються в зворотному порядку.