Як регулювати вилку.

Після зняття і установки коробки зміни передач, особливо у випадках, пов'язаних з ремонтом механізму зчеплення, необхідно знову відрегулювати привід його виключення. І якщо регулювання педалі в салоні можна не виконувати, то від регулювання вільного ходу вижимний вилки зчеплення, розташованої в корпусі КПП, відмовитися не вийде.
Вам знадобиться
  • - пасатижі,
  • - гайковий ключ на 13 мм - 2 шт,
  • - гайковий ключ на 10 мм
Інструкція
1
Вільний хід вилки виключення зчеплення необхідний для того, щоб виключити постійне обертання підшипника вижимний муфти. Що допоможе зберегти від передчасного зносу не тільки зазначену деталь, але і ведучий диск зчеплення. Відповідно, істотно збільшується і міжремонтний пробіг автомобіля.
2
Після установки і кріплення до двигуна коробки зміни передач і монтажу робочого циліндра зчеплення приступають до безпосередньої регулюванню вільного ходу вижимний вилки.
3
Далі, утримуючи нерухомо одну частину штока, в нього вворачивается або вивертається, різьбовій наконечник. По досягненню виделкою вільного ходу, рівного 4-5 мм, різьбова частина штока фіксується затягуванням контргайки.
4
На вилку надівається зворотна пружина, і на цьому регулювання вільного ходу вижимний вилки зчеплення закінчена.