Як перевірити свою швидкість друкування. обчислити швидкість удару.

Останнім часом все частіше доводиться бачити оголошення, що потрібні офісні або банківські співробітники з певною швидкістю набору тексту. Ви вважаєте, що цілком гідні зайняти цю вакансію, але сумніваєтеся, чи достатньо у вас швидкість друку? Перевірте її. Очевидно, ви, постійно набираючи тексти і примудряючись відповідати на декількох форумах одночасно, просто не рахували, скільки знаків в секунду ви здатні видати без помилок.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з інтернетом
  • Секундомір
Інструкція
1
Швидкість друку можна перевірити в інтернеті. Існує чимало сайтів, що пропонують онлайнове тестування, причому не тільки російською мовою, а й на інших. Наприклад, сайт http://nabiraem.ru/test. В одному віконці пропонується текст, в іншому - ви його набираєте, причому система сама визначає, скільки помилок і друкарських помилок ви зробили. Перевага онлайнового тестування у тому, що вам не потрібен ні помічник, ні додаткове обладнання. Крім того, якщо конкретний сайт не працює, завжди можна знайти в пошуковику інший. І вам не треба думати про те, якої складності тест необхідно взяти для «контрольної роботи». На сайтах пропонуються тексти середньої складності, тобто такі, з якими вам здебільшого доведеться мати справу.
2
Якщо вам з якихось причин не подобається онлайнове тестування, можете скористатися і офф-лайнових клавіатурними тренажерами. Знайти їх можна по пошуковику. Багато з них безкоштовні, в них зазвичай є вбудований таймер, який і дозволить вам досягти бажаної мети.
3
Можна застосувати і старовинний дідівський метод - просто засікти час. Але тоді вам необхідно самостійно вибрати текст. Найкраще роздрукувати текст, попередньо порахувавши знаки. Це зробіть за допомогою тієї текстової програми, в якій ви працюєте. Найчастіше для цього застосовується Word, де в меню є розділ «Сервіс», а в ньому - «Статистика». Статистику вважає і Open Office, але - в розділі «Файл». Покладіть роздрукований текст зліва від себе. Увімкніть секундомір і починайте друкувати. Після того, як закінчите друкувати, відразу ж вимкніть секундомір. Витрачений час необхідно перевести в секунди. Тепер кількість символів в тексті необхідно розділити на час набору. Вийде кількість ударів в секунду. Для того, щоб обчислити. Скільки ж символів ви набираєте в хвилину, необхідно отриману кількість помножити на 60. Порівняйте отриманий результат з тим, який пропонується в оголошенні про роботу або з нормативами.
Зверніть увагу
Швидкість набору професійною друкарки - 350-400 ударів на хвилину. При цьому не повинно бути більше 3 друкарських помилок на сторінку. Гарна швидкість для учня - 180 ударів на хвилину. Перевіряти швидкість за допомогою секундоміра краще з помічником, який засікає час. Але він не повинен вас відволікати. Дуже велику роль грає ваша поза під час роботи за комп'ютером. Постарайтеся сісти так, щоб пальці можливо точніше попадали на потрібні клавіші.
Як швидко ви набираєте текст, використовуючи клавіатуру комп'ютера? Скільки знаків вдається вам надрукувати за хвилину? На ці питання не завжди легко відповісти, не перевіривши себе. А між тим до здобувачів на деякі вакансії висувають певні вимоги, пов'язані з умінням швидко друкувати. Визначити швидкість друку можна дуже просто.
Інструкція
1
Перший спосіб - найпростіший тривіальний. Вам потрібно відкрити на комп'ютері будь-який текстовий редактор, поставити перед собою годинник з секундною стрілкою і почати набирати якийсь текст. По закінченні хвилини слід зупинитися і підрахувати кількість введених знаків. При цьому слід враховувати і прогалини.
2
Варіацій на цю тему може бути маса. Приміром, замість годин ви можете використовувати таймер мобільного телефону або мікрохвильовій печі, а якщо поряд з вами є людина, яка готова допомогти, відстеження часу можна доручити йому. Підрахунок знаків теж можна спростити. Якщо ви станете набирати текст в текстовому редакторі Word, то на лівій нижній панелі ви зможете натиснути елемент «Число слів», щоб подивитися точну статистику введених знаків.
3
Другий спосіб - «просунутий». В Інтернеті є сервіси, скориставшись якими, ви зможете в онлайн-режимі визначити швидкість друку. Приміром, ви можете спробувати тести за наступними адресами: http://championship.nabiraem.ru/test, http://nabiraem.ru/test, http://gogolev.net/kb. На деяких сайтах ви зможете перевірити швидкість набору як кирилиці, так і латиниці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g4eYmhvgSkg