Як зробити кепку з паперу. кепка з паперу.

Кепка з паперу буде незамінним головним убором при проведенні ремонту або інших робіт по дому. Вона стане чудовим захистом від фарби або від падаючої штукатурки. Вона може захистити від сонця при роботі в городі. Крім того, такий кепкою можна порадувати свою дитину.
Вам знадобиться
  • Лист паперу газетного формату.
Інструкція
1
Зазвичай кепка робиться з газетних аркушів. Можна скористатися папером формату А2 для виготовлення кепки більшого розміру. Лист паперу складається навпіл. Далі кути, що знаходяться на згині, загинаються до центру (щоб вони зійшлися в середині).
2
Смужка внизу отгибается наполовину двічі.
3
Бічні куточки загортаються і ваша майбутня кепка перевертається.
4
Потім загинаються бічні сторони до середини так, щоб вони з'єдналися в центральній лінії. Для маленьких дітей потрібно щоб ці сторони не сходилися в центрі, а були від нього на відстані близько півтора сантиметрів. Це зробить кепку менше в розмірах. Залежно від розміру голови на цьому етапі можна контролювати і розмір головного убору. Якщо на останньому етапі кепка виявиться або дуже великий, або дуже маленькою, потрібно розкласти вийшло виріб і повторити цей етап.
5
Далі нижня смужка загинається навпіл. Після цього загинаються куточки для додання козирка трикутної форми. На звороті загинається нижній кут і вставляється в отриманий своєрідний «кишеню», щоб куточок закріпився в смужці.
6
Кепка розправляється, закріплюються бічні куточки, вирівнюються кути і грані вироби. Якщо необхідно - міняють розмір, повернувшись на два етапи назад. Кепка готова.
Корисна порада
Кращим матеріалом для кепки буде газетний лист.