Як зробити з картинки тему.

Незважаючи на те, що комп'ютер - функціональний пристрій, який дозволяє людині спілкуватися, працювати і зберігати різні дані, до нього, так само, як і до вашого будинку, підходять різноманітні дизайнерські ідеї, які дозволяють прикрасити і оптимізувати ваше комп'ютерне простір. Найпростіший спосіб прикрасити комп'ютер - це встановити незвичайні і красиві шпалери для робочого столу. Шпалери ви можете як завантажити з інтернету, так і зробити самостійно в Фотошопі.
Інструкція
1
Дізнайтеся дозвіл свого монітора і підберіть будь-яке зображення - картинку або фотографію, яке б відповідало вирішенню монітора за пропорціями і розмірами. Якщо картинка, яка вам сподобалася, занадто маленька, і її не виходить розтягнути на весь екран, вам доведеться помістити її на спеціальний фон.
2
Краще використовувати зображення великого розміру. Щоб дізнатися розмір, клікніть правою кнопкою на зображення і викличте «Властивості» - у вікні ви побачите всі параметри вибраного файлу.
3
Для створення теми для робочого столу з вашого зображення використовуйте звичайний редактор Фотошоп або ж онлайн-фоторедактор.
4
Для початку скадріруйте зображення, вибравши інструмент Crop на панелі інструментів. Клікніть в потрібному місці на фотографію і потягніть рамку затиснутою клавішею миші. Порухайте рамку, щоб встановити правильну композицію малюнка. Обрізавши зайві краю від зображення, натисніть Enter, щоб застосувати зміни.
5
Відкрийте меню Edit і виберіть розділ Image Size. Вкажіть у відповідних полях висоту і ширину зображення, відповідні вирішенню монітора (наприклад, 1280х1024 пікселів). Тепер в меню File виберіть опцію Save і збережіть зображення у форматі JPEG.
6
Існують і інші програми, в яких ви зможете зробити шпалери для робочого столу з будь-якої картинки - у кожному редакторі вам потрібно всього лише відкадрувати зображення, а потім змінити його розмір на відповідний дозволу екрану.