Як перевести гроші з телефону на Яндекс.Деньги. Поповнити яндекс гроші через телефон.

Щоб поповнити ваш гаманець в системі Яндекс.Деньги, вам зовсім необов'язково виходити з дому. Ви можете за кілька хвилин виконати подібну операцію за допомогою стільникового телефону. Єдиним мінусом даного способу є висока комісія сервісів, зараховуються Яндекс.Деньги за SMS.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, стільниковий телефон, доступ в інтернет, рахунок в системі Яндекс.Деньги.
Інструкція
1
Якщо взяти до уваги той факт, що сьогодні поповнення рахунку в платіжній системі Яндекс.Деньги можна здійснити мало не на кожному розі, нескладно припустити, що послуга поповнення гаманця за допомогою смс поступово втрачає свою актуальність. Проте, на сьогоднішній день все ще існують сервіси, що дозволяють користувачам перевести гроші з телефону на Яндекс.Деньги. Щоб поповнити рахунок за допомогою смс, вам спочатку потрібно знайти подібний ресурс. У пошуку таких сервісів вам допоможуть пошукові системи.
2
Як тільки ви визначитеся з найбільш підходящим для себе сервісом поповнення рахунку за смс, вам необхідно зробити наступне: на головній сторінці сервісу виберіть Яндекс.Деньги в якості валюти зарахування та введіть номер вашого гаманця в спеціально передбачене поле.
3
Після введення платіжних реквізитів, вам належить вибрати країну, в якій ви знаходитеся, а також вашого оператора стільникового зв'язку. Тепер вам залишилося вибрати оптимальний для себе тариф і, вказавши свій номер телефону, підтвердити придбання Яндекс.Денег.
4
після підтвердження вам стане доступною інструкція, згідно з якою, вам необхідно відправити смс-повідомлення на короткий номер. Після того, як ви відправите смс, вам прийде відповідь повідомлення, в якому буде міститися код. Даний пароль потрібно ввести у запропоновану сервісом форму. Як тільки ви введете пароль і підтвердіть дії, на ваш рахунок в системі Я.Д. буде відправлена певна сума грошей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CrzBgnSuAdE
Російська пошукова система Яндекс, крім своєї прикладної функції пошуку інформації в інтернеті, має ряд сторонніх проектів і сервісів, одним з яких є електронна платіжна система Яндекс.Деньги. Як і до всіх інших сервісів, доступ до Яндекс.Деньгами здійснюється за наявності поштової скриньки на домені @ yandex.ru.
Інструкція
1
Зареєструйте поштову скриньку, який стане універсальним акаунтів для всіх сервісів на даному порталі, в тому числі і для Яндекс.Денег. В процесі реєстрації ящика вкажіть своє прізвище та повне ім'я (які будуть відображатися під час вітання, і якими будуть підписуватися відправлені вами листи), а також логін (унікальний код). Крім цього створіть пароль для поштової скриньки, який використовуватиметься під час входу на портал, придумайте секретне питання для відновлення пароля в разі його втрати, напишіть додатковий e-mail адресу для підтримки, а також номер мобільного телефону для оповіщень у вигляді смс і додаткових заходів безпеки вашої поштової скриньки. Після закінчення введення даних натисніть кнопку "Зареєструвати".
2
Перейдіть на сторінку проекту Яндекс.Деньги по закінченні реєстрації в пошті. Для створення електронного гаманця, клікніть на посилання "Відкрити рахунок в Яндекс.Деньгах". Щоб відкрити власний рахунок придумайте платіжний пароль, який буде вводитися при здійсненні кожної операції, код для відновлення, службовець для забезпечення безпеки рахунки в разі втрати платіжного пароля, дату народження і номер мобільного телефону. Після цього можна почати зарахування грошей на Яндекс.
3
зарахувати гроші на Яндекс.Гаманець. Зробити це можна кількома способами. Перший спосіб: купіть предоплаченную карту з унікальним кодом, після введення якого в гаманці з'являється сума, що відповідає номіналу карти (як правило карта коштує трохи дорожче). Другий спосіб - поповните рахунок в Яндекс.Деньгах з рахунку банківської карти (хоча в цьому випадку зручніше прив'язати карту до гаманця). І третій спосіб - зарахуйте гроші на рахунок за допомогою терміналу (спосіб схожий з поповнення рахунку мобільного телефону).