Як приклеїти скло.

Проблема приклейки скла виникає перед нами протягом життя не так вже й часто, але якщо все ж необхідність у цьому назріла, доводиться замислюватися про існуючі способи з'єднання стекол з іншими стеклами чи іншими матеріалами. Технологія приклеювання скляних виробів має ряд особливостей, які слід враховувати в роботі.
Вам знадобиться
  • Клей оптичний силіконовий
Інструкція
1
Основна особливість технології в приклейці скла - забезпечення прозорості клейового з'єднання. Виконати цю умову допоможе застосування спеціального оптичного прозорого клею. Цей клей-герметик являє собою однокомпонентний силіконовий клей. Застосовується клей для з'єднання стекол і дзеркальних поверхонь в архітектурі, художніх і декоративних роботах, при створенні дизайнерських проектів із застосуванням кольорового скла, навіть при виготовленні триплексу.
2
У первинному стані клей-герметик - в'язка, текуча, прозора на вигляд полімерна маса. Добре розтікається по поверхні і змочує її. Твердіє при кімнатній температурі, що зручно, оскільки не потрібні установки для підтримання температурного режиму. Ствердлий клей має високу светопропускной здатністю у видимій області спектра. З деякими обмеженнями він може бути придатний для склеювання виробів, що зазнають зсувні напруження.
3
Нанесіть клей-герметик тонким шаром на всю поверхню, видавлюючи його поступово з тюбика. Намагайтеся, щоб шар був тонким. Доцільно нанести клей на обидві сполучаються поверхні. Чим тонше шар, тим легше видаляються бульбашки повітря, здатні утворитися на склеюваної поверхні.
4
Підсушіть нанесений шар клею протягом двох хвилин. Тепер акуратно з'єднайте склеювані поверхні під кутом один до одного (для запобігання утворення міхурів). Схоплювання клею відбувається через 30 хвилин. Повне затвердіння наступає через 12 годин. Внутрішні шари з'єднуються деталей за рахунок дифузії тверднуть протягом доби, у міру вистоювання вироби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3qFk_8RW0iI
Зверніть увагу
Клеєм-герметиком можна здійснювати і торцеву склейку скляних деталей (за умови, що вони не будуть потім випробовувати механічного навантаження).