Як зробити кондиціонер своїми руками.

В жаркий літній період все більше людей усвідомлюють необхідність покупки кондиціонера , але в деяких випадках, коли немає можливості придбати професійний фірмовий кондиціонер, доводиться справлятися з охолодженням приміщення власними силами. Ви можете спробувати зробити власними руками домашній кондиціонер. Для того, щоб він почав справно функціонувати, вам потрібен тільки водопровід з холодною водою.
Вам знадобиться
  • 1. садовий шланг, вентилятор
  • 2. пластикові пляшки, вентилятор
  • 3. Радіатор, шланги, вентилятор
Інструкція
1
Для одного з типів саморобних кондиціонерів вам буде потрібно садовий шланг або тонка мідна труба, а також потужний вентилятор. На захисній решітці вентилятора зміцните шланг, розташовуючи його по спіралі і залишаючи невелику відстань між витками шланга.
2
Один кінець шланга приєднаєте до водопровідного крану, а другий опустіть у ванну. Одночасно включите вентилятор і холодну воду під великим напором.
3
Також ви можете виготовити кондиціонер для невеликого приміщення за допомогою пластикових пляшок. У пластикові або скляні пляшки наберіть холодну воду і покладіть їх на ніч в морозильну камеру, щоб вода замерзла. На рівну поверхню перед включеним вентилятором встановіть в ряд всі пляшки на невеликій відстані один від одного.
4
Ще один спосіб виготовити кондиціонер - це використовувати невеликий автомобільний радіатор з електровентилятором. Підключіть до радіатора два гумових шланга - для подачі і відтоку води.
5
Додайте радіатор на рівній поверхні у вертикальному положенні і через мережевий адаптер на 12 вольт підключіть вентилятор до електромережі. В радіатор за допомогою шланга запустите воду на невеликому напорі.
6
Для того щоб кондиціонер працював краще, чи не навантажуйте шланги занадто великим напором води. Якщо ви вирішили скористатися пляшковим кондиціонером, додайте у воду перед заморожуванням невелика кількість солі - солона вода повільніше тане.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wbuPj1TCFDY