Як розбиратися в годинах.

Важко уявити сучасної людини, для якого кожна хвилина на рахунку, без наручного годинника. Сьогодні наручний годинник - це не тільки життєва необхідність, яка дозволяє дізнатися, котра година і спланувати свій день, а й елемент стилю - годинник доповнюють імідж свого власника. Вибрати хороші наручні годинники, в яких поєднується стиль і висока якість, непросто - для цього вам необхідно знати, які бувають годинники і чим вони відрізняються.
Інструкція
1
Один з поширених типів годин - механічні. В таких годиннику головним елементом механізму є пружина, а час встановлюється за допомогою стрілок. Подібний годинник незручні тим, що їх потрібно постійно заводити, а також через нерівномірність розкручування пружини, механічні годинники можуть неточно показувати час.
2
Зручними є механічні годинники з автопідзаводом, які автоматично підкручують пружину, але проте, не позбавляють власника від необхідності час від часу заводити їх заново.
3
Набагато частіше використовуються електронні годинники. В таких годиннику елементом харчування є батарейка, а маятник замінений на кристал кварцу, службовець основою електрогенератора. Такі годинники мають високу точність, але кристал кварцу з роками старіє, а значить і точність годин падає. Також ви можете вибрати електронний годинник - це кварцові годинники з цифровим дисплеєм.
4
Довговічність годин залежить не тільки від того, на основі чого зроблений їх механізм, а й від зовнішніх факторів - від того, наскільки якісно зроблені корпус годин, циферблат, скло і браслет. Уважно розглядайте корпус годин, які ви хочете купити.
5
Найдешевші годинник роблять з алюмінію - це м'який метал, який залишає сліди на шкірі і схильний до пошкоджень. У міських умовах набагато зручніше використовувати годинник з якісного і міцного пластику або з титанових сплавів. Корпус годинника може бути покритий лаком, який швидко стирається, надаючи годинах негарний зовнішній вигляд, а також позолотою або чорним хромом.
6
Деякі годинник з титану або нержавіючої сталі не покривають нічим взагалі. На позолочених годиннику зверніть увагу на якість і товщину шару позолоти. Ніколи не купуйте годинник з нікелевим покриттям - воно шкодить здоров'ю людини і може викликати алергію.
7
Також завжди звертайте увагу на якість браслета годинника - він не повинен стиратися і втрачати зовнішній вигляд з часом, а значить, повинен бути металевим. Браслет повинен зручно сидіти на руці, і він повинен бути надійно прикріплений до корпусу годинника.
8
Деякі годинник виготовляють із захистом від ударів і від вологи - такі параметри збільшують їх ціну, але одночасно і збільшують термін життя ваших годин.
9
Форму і розмір годин вибирайте відповідно до свого іміджем і стильовими уподобаннями. Чоловіки, як правило, вибирають класичні круглі або квадратні годинник, жінки воліють витончені невеликі моделі, а підлітки обирають годинник нестандартних форм.