Як змінити пошту. Як пошту змінити.

Будучи власником одного електронного поштового ящика, ви в будь-який момент можете завести собі новий e-mail. Поштові сервіси не обмежують кількість адрес на одного користувача, завдяки чому ви можете міняти свою пошту буквально «як рукавички».
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб змінити адресу електронної пошти, вам спочатку потрібно відвідати головну сторінку певного поштового сервісу. Якщо ви вже зареєстровані в поштовику, в якому ви плануєте створити новий обліковий запис, вам спочатку необхідно вийти зі свого аккаунта. Тільки після цього ви зможете почати процедуру реєстрації нового поштового ящика. Якщо ж у вас немає облікового запису в тому сервісі, де ви бажаєте зареєструватися, вам достатньо відкрити його головну сторінку.
2
Після того як ви опинитеся на головній сторінці поштового сервісу, вам потрібно виконати наступні дії: знайдіть на сторінці форму для входу користувачів. У даній формі ви побачите посилання «Зареєструватися». Перейдіть за цим посиланням для створення нового поштового аккаунта.
3
Після того як ви опинитеся на головній сторінці поштового сервісу, вам потрібно виконати наступні дії. Знайдіть на сторінці форму для входу користувачів. У даній формі ви побачите посилання «Зареєструватися». Перейдіть за цим посиланням для створення нового поштового аккаунта.
4
Якщо ви бажаєте убезпечити свою пошту від злому, не варто придумувати пароль «а-ля ім'я, рік народження» і все в такому дусі. Подібні коди легко підбираються, в результаті чого ваша особиста інформація може виявитися у третіх осіб. Щоб підібрати надійний пароль, запишіть на папір комбінацію з цифр і букв. Бажано щоб пароль складався з десяти і більше символів, а букви використовувалися як в нижньому, так і у верхньому регістрі. Після того як ви запишете пароль на папір, перепишіть його у відповідну форму на сайті.