Як розвести смекту дитині. смекта при отруєнні дітям можна давати.

Смекта - це один з абсолютно нешкідливих для дітей медичних препаратів. Вона нормалізує флору кишечника, очищає його і лікує. Дають її дітям зазвичай при діареї, блювоти, різних отруєннях. Дія Смекти відбувається виключно в кишечнику, кров'ю вона не всмоктується, тому й безпечна навіть для немовлят. На відміну від багатьох інших лікарських препаратів, Смекта виводить з організму дитини тільки лише токсини, шлаки і віруси, не торкаючись корисних мікробів.
Інструкція
1
Як правило, Смекта випускається у вигляді сіруватого або жовтуватого порошку, в пакетиках по 3 грами. Придбати цей, нормализующий кишкову флору дитини, препарат можна в будь-якій аптеці.
2
Малюкам, яким не виповнився ще 1 рік, достатньо, зазвичай, одного пакетика Смекти на добу.
3
Дітям від року до двох щоденну дозування Смекти можна збільшити до двох пакетиків.
4
Хлопцям старше двох років можна збільшити дозу ліків до трьох пакетиків на добу.
5
До речі, при гострій діареї дозу Смекти на самому початку курсу також можна трохи збільшити.
6
Розвести Смекту дитині зовсім нескладно. Для цього знадобиться лише сам пакетик лікарського препарату і 50 мл будь-якого дитячого пиття: компоту, чаю, води.
7
Смекту, завдяки її позбавленою смаку, можна додавати не тільки в питво дитини, але і в його їжу: суп, кашу, пюре. Від цього дія її на організм нітрохи не слабшає.
8
Необхідну для лікування добову норму Смекти потрібно розділити на декілька частин, давати які потрібно протягом дня, через рівні проміжки часу.
9
Смекта вбирає в себе не тільки шкідливі речовини, але і будь-які інші, наприклад, вітаміни та інші ліки. Тому інтервали між прийомом Смекти і рештою препаратами повинні бути не менше двох годин.
10
Курс лікування дитини смекту не повинен бути менше трьох днів. Але й довше тижня Смекту приймати не рекомендується.
Зверніть увагу
Побічним ефектом від прийому Смекти є запор. При його появі у дитини, дозування ліків слід зменшити.