Як дізнатися, хто вкусив. блошині укуси людей.

В світі налічується кілька мільйонів видів комах. Найчастіше визначити, хто тебе вкусив, досить важко. Але можна класифікувати кілька найбільш частих у людей слідів укусів і з вигляду укусу вже вираховувати, хто був "господарем".
Інструкція
1
Укус комарів, москітів. На місці укусу почервоніння, іноді досить сильне, роздувся. Укуси сверблячі, іноді достатньо болючі, викликають коросту. Зустрічаються по всьому тілу.
2
Блошиний укус. Блошині укуси зазвичай знаходяться у дорослих людей на ногах: в районі стоп, щиколоток, гомілки. У маленьких дітей можуть опинитися навіть на животі. Укуси бліх викликають почервоніння і коросту, а сам момент укусу зазвичай досить хворобливий.
3
Укуси клопа зазвичай з'являються після сну, сам укус можна не відчути. У деяких людей на місцях укусів клопа можуть залишатися невеликі червоні сліди, що не викликають особливого роздратування. У інших з'являється здулася, ущільнити червона шишка. Укус клопа може викликати алергічну реакцію.
4
Укус кліща. Може бути зовсім не відчутний для людини, т.к. кліщ перед укусом впорскує свою слину, що володіє анестезуючими властивостями. Кліща можна знайти випадково, в момент, коли він харчується вашою кров'ю. Укус кліща може тривати кілька годин або навіть днів. Виявивши на своєму тілі кліща, краще негайно звернутися до лікаря, т.к. витягнувши його самостійно, можна залишити в рані жало. Кліщ зазвичай вибирає теплі і вологі місця по близькості до кровоносних судин. Часто це бувають згини ліктя, шия, пахова область, анус і сідниці, місце за вухами, ікри.
5
Укус павука. Укус більшості видів павуків викликає локальне роздратування. Але є кілька видів отруйних павуків, укус яких може бути смертельним. Наприклад, укус «чорної вдови» викликає миттєву гостру біль в місці укусу, потім поступово розвиваючись, біль захоплює все тулуб, викликаючи іноді судоми. Зазвичай місце укусу буває непомітно, тому лікарі можуть припускати зовсім інші захворювання. В деяких випадках можлива смерть від серцевої недостатності. Укус павука-відлюдника може викликати важкі наслідки - від сильного болю в місці укусу з подальшим міхуром і виразкою в цьому місці до висипу і лихоманки.