Як роздрукувати з флешки.

Ми використовуємо принтер для друку майже що кожен день, друкуючи фото, документи - будь-яку інформацію, яку ми хочемо бачити в надрукованому вигляді. Надрукована інформація простіше засвоюється і легше для сприйняття, ніж та, яку видно на екрані комп'ютера, до того ж, вона набагато більш мобільна і проста у використанні, ніж електронна. Буває так, що у нас відсутній з'єднання з інтернетом і нам необхідно використовувати змінний носій пам'яті для того, щоб роздрукувати інформацію.
Інструкція
1
Перш за все, упевніться, що обсяг флеш-карти більше, ніж розмір документа. Вставте змінний носій інформації в комп'ютер і дочекайтеся закінчення установки нового пристрою. Після того, як у вас на екрані з'явиться віконце "автозапуск", натисніть на напис "відкрити для перегляду файлів".
2
Переконайтеся, що на флеш-карті достатньо місця для копіювання документа. Проскануйте наявним у вас на комп'ютері антивірусом флешку і скопіюйте документ з комп'ютера на змінний носій пам'яті. Переконайтеся, що копіювання закінчено і безпечно витягніть пристрій. Для цього клацніть правою кнопкою мишки на значок "безпечне вилучення пристрій", виберіть флеш-карту і натисніть "зупинити".
3
Вставте флеш-карту в комп'ютер, до якого приєднаний принтер. Відкрийте документ, або скопіюйте його на комп'ютер. Відкрийте файл і в меню перегляду файлу натисніть на кнопку "друк". Виберіть кількість копій і формат друку, а також активний принтер, після чого натисніть "ок". Безпечно витягніть флеш-карту.