Як зробити корсет на руку.

Незвичайні прикраси ручної роботи можуть додати оригінальну ноту не тільки в жіночий, але і в чоловічій вигляд. Прикраси для чоловіків відрізняються більшою лаконічністю і мінімалізмом, ніж прикраси для жінок, і напевно кожен чоловік із задоволенням носитиме широкий шкіряний браслет- корсет зі шнурівкою.
Вам знадобиться
  • - шкіра
  • - шило
  • - заклепки
  • - шнурок
Інструкція
1
Підготуйте щільну і досить жорстку шкіру чорного кольору, а також шило для того щоб проробляти отвори, заклепки і пристрій для їх установки. З смужки шкіри або замші виріжте тонкий шнурок.
2
Для початку зробіть викрійку на папері - накресліть силует браслета, дотримуючись вигини, щоб браслет рівномірно ліг на руці, а також окремо розкроїте невеликий квадрат шкіри, який служитиме внутрішньою частиною застібки.
3
Викрійку виготовте, грунтуючись на довжині обхвату зап'ястя - виміряйте зап'ясті людини, якій робите браслет, сантиметром. Викрійку ви можете підігнати за розміром, приклавши її до руки людини.
4
Прикріпіть викрійку до відрізу шкіри за допомогою шпильок і обведіть її крейдою, а потім акуратно виріжте зі шкіри деталь браслета. Намітьте місця на лівому і правому краї браслета для отворів і потім виконайте ці отвори за допомогою діркопробивача по тканині.
5
Вставте в отвори люверси або встановіть заклепки. Для того щоб браслет можна було збільшувати в розмірі, встановіть додаткову заглушку з квадратика шкіри під основну застібку. В люверси проденьте тонкий шкіряний або замшевий шнурок.
6
Браслет ви можете прикрасити будь-якими декоративними елементами - розписом, випалюванням по шкірі, вишивкою, додатковими декоративними заклепками, і так далі. Фантазуйте і видозмінюйте форму і вид браслета, щоб він підійшов не тільки на чоловічу, а й на жіночу руку. Виготовити такий браслет здатні все - і жінки, і діти, і чоловіки.